Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
nassicu
se vinde masina pt ca vreau ceva mai nou, mai multe detalii la telefon , zilele astea o sa vina si poze , 0766.870.635. Dan
nassicu
ieri ( luni ) , s-a schimbat articulatia fata , valabil si urgent , 5800 ron , 0766.870.635
addex
salut , da si tu mai multe detalii despre masina , pana bagi pozele ! caroserie/motor/partea mecanica,ce optiuni mai are in afara de aer,unde se poate vedea...?!!!
robert1991
avand in vedere ca este super nova clima are asa :

motor 1.4 renault , cutia tot renault;
ca dotari :
Dotari standard: sistem antifurt, faruri ceata, inchidere centralizata, aer conditionat manual, radiocasetofon, bancheta rabatabila, volan reglabil pe inaltime, turometru, protectii laterale, grila masca in culoarea caroseriei, bara parasoc in culoarea caroseriei, tapiterie velur, echipament antiefractie, eleron, geamuri fumurii

DACIA SupeRNova 1.4 Clima - berlina cu hayon, 5 usi, 5 locuri
alimentare B, transmisie manuala, 5 trepte, cilindree 1390 cmc, 55 KW, 75 CP

si a avut optional ca dotari vopsea metalizata si jante aliaj! bafta!
nassicu
Se poate vedea in Buc. mai exact in Pantelimon la spital si are cam tot ce a zis robert dar fara Jante si geamuri fumurii + oglinzi electrice si incalzite, 5800 ,
nassicu
up si urgent , 5800 neg , 0766.870.635
nassicu
up
nassicu
up...
nassicu
scz pt k nu am pus poze cu ia dar nu am avut timp , promit ca o sa-i fac si am sa-i pun si poze , up
nassicu
....up si urgent 5800 ron , 0766.870.635
nassicu
up biggrin.gif

9 May 2010, 19:28:
up.... biggrin.gif
nassicu
se poate sterge , nu se mai vinde
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.