Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] vitezometru dacia 1310 nefolosit
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lord_wader
Vand vitezometru dacia 1310 nefolosit, gradatie 160.
Nu va ascund faptul ca are vreo 10 ani cred de cand a fost cumparat din magazin, dar din comoditate nu a mai fost pus niciodata pe masina. Prin 2003 cand am vopsit dacia l-am lasat la mesteri sa il schimbe, dar evident ca nu s-au mai deranjat, asa ca l-am pus la pastrare.
Asa ca a stat pe raft in tot acest timp si s-au mai decolorat putin vopseaua alba, iar acul portocaliu are vreo 2 puncte de vopsea sarita. Are si ceva praf dar asta nu e o problema, am invartit putin de el pana la 1km deci functioneaza.
Nu ma intrebati ce firma e ca habar nu am, nu mai am cutia lui nici nu stiu daca a avut cutie. Dupa cum se vede am pus poze si de la filet sa vedeti ca nu a fost niciodata montat.

Pret negocialbil, astept oferte de la cei care chiar au nevoie de asa ceva, habar nu am daca se mai gasesc noi in magazin.
lord_wader
UP tongue.gif , desi cred ca o sa fie primul si ultimul asta pt. ca daca nu are nimeni nevoie de asa ceva o sa il duc la dezmembrari pe un pret modic.
nsmoga
sal, cat ar fi cu tot cu posta?
alexgherna
spune un pret, toate trei ceasurile sh. se vand cu 10-15 ron,
lord_wader
QUOTE(nsmoga @ 8 May 2010, 12:16)
sal, cat ar fi cu tot cu posta?
*


Cam 20-25lei maxim cu tot cu posta tinand cont ca nu a fost folosit. Daca te intereseaza saptamana asta spre finalul ei cred ca ajung eu pe la Brasov deci pretul va fi undeva la 15lei daca ti-l dau direct.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.