Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Cd Player auto
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
speedilegal
Cd player auto fata detasabila ,4x40watt ,USB ,bluetooth ,radio ,telecomanda ,conectare ISO ,Multi color lcd display...
Se vinde de preferat in Bucuresti (cu posibilitate de testare) deoarece ma grabesc un pic...Pot trimite si in afara Bucurestiului daca cumparatorul suporta cheltuielile transportului ,este NOU in cutie ,pretul este negociabil. Astept ofertele voastre. In poza este acelas produs dar nu este poza reala.

PRET: 240RON
Mihai.D.G.
Cum il cheama?
speedilegal
I se spune Kalley smile.gif) Nu prea vad ce numar. Cauta Kalley la imagini pe google si poate gasesti modelul ,sau unul asemanator macar ...
speedilegal
Pretul scade la 220RON smile.gif Sau un ecran pentru Sony-Ericsson G900 plus diferenta din partea voastra (il vand ca sa-mi repar telefonul).
speedilegal
Up ,215RON
Poze cu Cd Playerul mai jos... rolleyes.gif

speedilegal
200RON ...nici o oferta? smile.gif
speedilegal
Up .Arata bine pe o super nova ,am vazut unul biggrin.gif

6 May 2010, 19:27:
Ultimul pret 190RON .Absolut nou-nout ,se poate testa in Bucuresti smile.gif
speedilegal
up,up,up,up,up biggrin.gif Sta degeaba ... tongue.gif Accept si schimburi dar cu produse care sa ma avantajeze )pentru a le putea vinde mai departe)

8 May 2010, 11:18:
180RON blush.gif
speedilegal
UP
170RON (pentru numarul de telefon trimite-ti un msg privat si am sa vi-l trimit)
speedilegal
160RON unsure.gif

11 May 2010, 19:39:
Pret nou! 150RON in Bucuresti nediscutabil . Grabiti-va sau il duc in targ biggrin.gif
http://yfrog.com/4odsc0007lkfj
aur
Ce culoare are iluminatul butoanelor?
speedilegal
Albastu ,dar nu l-am testat ,m-am uitat pe cutie si arata butoanele albastre ...
rokos
ofer 100 ron si platesc separat transportul pana la iasi.
ssss
te rog să demonstrezi că playerul suportă conexiune bluetooth. sau să corectezi.

speedilegal
QUOTE(rokos @ 13 May 2010, 15:46)
ofer 100 ron si platesc separat transportul pana la iasi.
*


Mersi de oferta dar e prea putin ,la 100RON iti gasesti un cd player auto folosit si fara USB ,MMC sau chiar fata detasabila. Mers oricum!

QUOTE(ssss @ 13 May 2010, 15:52)
te rog să demonstrezi că playerul suportă conexiune bluetooth. sau să corectezi.
*


Mda... Intadevar nu suporta conexiune Bluetooth ,asa mi s-a spus cand l-am luat (acelea erau specificatiile) ...Scuze .Insa are lucruri importante care-i dau valoare mai mare decat cea de sus (100RON).

UP! Accept si schimburi!
rokos
eu ti-am facut oferta tinand cont ca nu oferi garantie, chiar daca aparatul zici ca e nou. la 150-160 gasesc similare in magazine, cu garantie. si pe langa 100 as mai fi platit ~30 ron transportul. na asta e spor la vanzare! smile.gif
speedilegal
QUOTE(rokos @ 14 May 2010, 08:44)
eu ti-am facut oferta tinand cont ca nu oferi garantie, chiar daca aparatul zici ca e nou. la 150-160 gasesc similare in magazine, cu garantie. si pe langa 100 as mai fi platit ~30 ron transportul. na asta e spor la vanzare! smile.gif
*



Eu nu am gasit mai ieftine de 250RON pe internet (prin magazine reale minim 290RON). Daca esti istet si folosesti playerul frumos nu ai nevoie de garantie. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.