Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Megane Estate 1.6 16v
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
rainbow g
Va salut oameni buni ! Caut si eu un megane estate 1.6 16v benzina, cat mai bine intretinut si dotat. An de fabricatie 2007 sau 2008 , chiar si 2006 daca nu e foarte rulat si daca are un pretz omenesc.
Am nevoie de el pentru ca am de facut multi km prin tara - drumuri lungi - si trebuie sa car cu el niste cutii voluminoase care in symbolul meu imi cam ocupa tot spatiul.
Multumesc de atentie !
Bogdan_1
An 2005,varianta privilege.piele,climatronic,full.facturi si carte service la ziMasina este full. 86k km.unic proprietar cumparata de la reprezentanta.pret 6000 euro
rainbow g
Salut Bogdan_1 !
Am cateva intrebari : Ce culoare ar fi masina ta ? A fost implicata in accidente nedorite ? Si de unde esti (daca se poate vedea)?
Multumesc !
Bogdan_1
Fara accidente tinuta in garaj istoric complet.poate fi vazuta in ploiesti.si culoarea este rosie
CRY 79
Pt drumuri lungi ar fi mai bun unul diesel.
merqry
Dar penru o mai putina bataie de cap cu service-ulrile ar fi mai buna orice benzianr sau petrol head cum vrei sa ii spui
CRY 79
Poti sa ii spui tu cum vrei, eu am crezut ca nu o sa incepem aici contre cu care ar fi mai buna. Eu doar ii dadeam un sfat sau o sugestie omului si ai intrat si tu sa te bagi in seama. Vezi ca sunt alte topicuri in care te poti contra. Numai bine!
merqry
Prietene ti-ai spus parerea... asta am facut si eu..daca te-a deranjat aia e..Parerea mea este ca omul stie ce vrea si cred ca are o mentalitate la fel ca a mea adica...Benzina rullzzz....

Parerea mea e ca tu te-ai bagat in seama cu dieselul tau.Eu nu o sa mai comentez pe acest topic ca nu are rost rost sa ii incarc omului post-ul degeaba ..iit propun sa faci la fel.Daca mai ai ceva de spus da si tu PM...IN rest daca te-ai simtit deranjat de ce am spus mai sus aia e .E viata..treci mai departe.


Spor la cumaparat rainbow g
CRY 79
,,Prietene,, eu am conversat cu rainbow g nu cu tine, asa ar fi trebuit sa faci si tu, dar cum tu nu prea iti dai seama la bautura ai intrat in conversatie cu mine in loc sa o faci cu el cum ar fi fost normal si sa ii dai lui sfaturile acelea. Hai ca ma plictisesti.
Peruschi
Salutare,

Doamne, doamne cate contre pe aici...
@CRY 79: cred ca ar fi mai bine sa ii lasi si pe ceilalti sa isi expuna parerea. Parerea mea este ca in contra cu megry tu esti cel care greseste ...

@rainbow: masina este a mea, asa cum a spus si Bogdan, masina se poate vedea la Ploiesti. Nu a fost lovita, este impecabila, motivul pentru care o dau fiind aparitia unei noi masini in familie, si asa ca am prea multe in momentul de fata. Masina este visinie, nu rosie, tapiserie mixta piele + textila de culoare bej, climatronic, full electric, jante aliaj, cauciucuri de vara + iarna. Daca te intereseaza da-mi un pm!
rainbow g
Salut Peruschi !
Multumesc foarte mult pentru oferta ! Destul de tentant , ce sa zic ...
Insa caut totusi un an de fabricatie mai apropiat : 2006 , 2007 sau 2008. Pentru ca as vrea s-o tin si eu cat mai multi ani : 4, 5 sau chiar mai mult. Depinde cat va fi de "fidela".
Peruschi
Salutare,

Spor la cautare atunci ... biggrin.gif
rainbow g
Up
rainbow g
Up
rainbow g
Da . Sunt dispus sa ofer intre 5000 si 9000 de euro , in functie de oferta.
segcm
Daca ai de carat, drumuri lungi etc, ia in seama si varianta unui Scenic. Este f spatios, interior destul de modulabil, spatii de depozitare garla. E doar usor inferior Megane-ului la curbe luate mai "tare" caci e mai inalt. E facut pe aceeasi baza a megane-ului 2, deci cam aceleasi componente de suspensie, directie...

Bafta!
rainbow g
Up
rainbow g
unsure.gif
rainbow g
wacko.gif
Bogdan_1
Megan-ul lu peruschi l-am luat eu deci nu mai este de vanzare radmasa.gif
rainbow g
Felicitari !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.