Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dezmembrez Renault Megane 2 1.5 dci
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
micutz
Vand piese din dezmembrarea unui Megane 2 motor 1.5 dci 105 CP cutie 6 trepte. Masina este fabricatie 2008, 7.000 de km absolut REALI, deci toate piesele sunt in stare foarte buna.

Echiparea masinii este Manager deci cuprinde cam asa:
- volan piele
- geamuri electgrice fata
- sacaune cu tapiterie neagra cusuta cu ata rosie tip Manager
- cd-mp3
- 6 trepte
- etc.

0721.555.956 sa 0743.033.326
romeo3108ro
ma intereseaza satelit de comanda de la radio.de unde esti?
micutz
din ploiesti, 100 de lei satelitul.
speedman
Salut, ce pret are mp3 ul?
Mersi.
cll
cotiera o mai ai ?
Adrian00
manager nu are cotiera
Catalinmodena
Un pret pentru materialul ce vine pe interiorul capotei?
Eggy
am nevoie de cablul de la plafoniera! ai asa ceva? daca da, cat costa? mersi
chelule
salut.
ma intereseaza balamaua de la usa soferului (daca nu era cu probleme) si plasticul care vine peste roata de rezerva din portbagaj.

eu marti-miercuri trec prin ploiesti, daca imi fac unj pret bun le iau atunci

merci
cramadonis
salut!m-ar interesa si pe mine cauciucul din poza.e cel care vine intre geam si usa.cel de pe usa soferului.un pret pt el dc se poate.ms
meceveu
Frate micutz,la scaune ce pret dai ,si poate o poza ceva...
Christu
salut!

1) aerator central (bucata de plastic de pe bord pe unde iese aerul);
2) cheder usa sofer;
3) mp3 playerul;
4) stergatoarele.
pitura catalin
volan poze si pret?
CRY 79
Ma intereseaza si pe mine plasticul acela negru triunghiular de la oglinda retrovizoare de pe partea soferului ce vine fixat pe usa inaintea oglinzii. Un pret te rog.
MS-11-LSD
Salut,

Cat ceri pe volan?
micutz
@speedman: 400 de lei mp3-ul
@Catalinmodena: 50 de lei tapiteria de capota
@Eggy: in principiu este, cat de lung iti trebuie ?
@chelule: balamaua 100 de lei, plasticul nu este
@meceveu: scaunele sunt 200 de euro tot interiorul. o sa pun si poze cat de curand.
@Christu: aerator central 50 de lei, cheder usa sofer 50 de lei, stergatoarele 50 de lei, mp3-ul 100 de euro
@pitura catalin: volan piele 250 de lei
@CRY 79: e moca
@MS-11-LSD: 250 de lei
@cramadonis: 50 de lei peria de geam
Eggy
daca nu se poate tot, am nevoie de macar 1 metru, astept raspuns smile.gif
15rack
m-ar interesa un pret la caseta de directie, daca mai exista si este ok
mars
Ma intereseaza ansamblul usitei de la rezervor, scoica aia de plastic, fara partea vopsita. Si numai daca nu are urechea de prindere rupta.
Catalinmodena
Maine te voi suna!
micutz
@Eggy: da, se poate, 20 de lei

@15rack: caseta este ca si noua, 250 de euro
@mars: este sparta
@Catalinmodena: am dat tapiteria de capota, imi pare rau
razvancc
Salut,

ma intereseaza si pe mine capacul de la panoul de sigurante de sub bord, daca-l mai ai zi un pret. Multumesc.

M i h a i
salutare...ma intereseaza plasticul de pe stalpi...pe ambele parti..si plasticul ala de la oglinda pe ambele parti...plus : ambele plastice din interior..cele care sunt pe stalpi...in dreptul centurii de siguranta...astept un pret...pot sa vin eu in ploiesti sa le ridic..

manageru asta a avut si climatronic? blink.gif ori nu exista asa ceva pe manager...?daca da..sunt mari sanse sa mai cumpar ceva...dar sa vad cu arata piesa la faža locului
Andrei cel suparat
Salut. Iau eu volanul, Daca e Ok iti dau PM cu detaliile !
Un pret estimat la motor complet si cutie viteze ?
Christu
am fost eu aseara la ei si am luat diverse. Seriosi baietii, recomand! smile.gif
titz
ma intereseaza conducta de aer cond, cea care intra in radiator, cea din fata. Eu am 1.5dci, 60kw, nu stiu daca sunt la fel... MErsi.
micutz
@razvancc: 50 de lei capacul de sigurante
@Andrei cel suparat: ok, atunci volanul ramane rezervat pentru tine. motor complet cu cutie si tot ce ai nevoie ca sa-l pui pe masina 1.600 de euro
@Christu: merci domnu'
@titz: nu mai este conducta, este lovita in fata si nu prea a mai ramas nimic de pe acolo.
@M i h a i: 100 de lei tot ce mi-ai cerut
deko
pret colier spate senzor abs ? (se afla pe discul de frana pe interior)
sau pret discuri spate daca sunt in stare buna fara rulmeti.multumesc
micutz
discurile spate se dau cu tot cu rulmenti la 400 de lei setul. sunt in stare foarte foarte buna.
frankcadillac
Salut!

Jantele ce pret au? Si m'ar mai interesa o plafoniera (pret).
darem
salut, capacul de la manerul usii sofer care se scoate ptr a deschide masina cu cheia din telecomanda este? ce pret?
multumesc.
Tossi
Cauciucurile sunt pe 15 sau 16? La ce pret le dai?

Multumesc.
baxxter25
salut

blocul de lumini ci spirala airbag intreaga o mai ai si la ce pret
Marianssg
salut,m-ar interesa capacul oglinzii insa de pe partea dreapta (cea vopsita in culoarea masinii) daca o dai separat.si un pret.ms
AnduCT
Vreau asa: Oglinda dreapta (daca este cu incalzire si senzor de temperatura) cu tot cu triunghiul ala mic care se prelungeste pe aripa, Pompa amorsare combustibil aia din poza a 2-a a ta neagra nu este obligatoriu sa mi-o dai cu conducte. La usa din spate cargiul ala in care se printe perdeluta. Cauciucul la frana de mana cu tot cu buton si maneta la schimbator doar inelul cu pielea aia fara maciulie ca a ta e in 6 trepte. Manerele interioare alea negre daca nu sunt cojite. Cam atat vreau. Multumesc
Andrei cel suparat
Am fost si eu la el : foarte serios si corect : recomand !
micutz
@frankcadillac: jantele sunt 80 de lei bucata, plafoniera 30 de lei
@darem: il dau cu tot cu maner
@Tossi: cauciucurile sunt pe 15 la 140 de lei/buc
@baxxter25: este la 200 de lei
@Marianssg: imi pare rau, capacul il dau cu tot cu oglinda
@AnduCT: sunt plecat din tara, verific la sfarsitul sapt si te anunt.
@Andrei cel suparat: va multumesc domnu' Andrei si ma bucur
vasymanu
Salut. mai ai cumva suport ochelari, fete portiere stanga fata-spate negre curate, manere portiere fata interior cu invelisul din cauciuc intreg? imi poti da poze si dace ne intelegem sa le trimiti prin posta?
kamoze
sal,ma intereseaza si pe mine rulmentii spate(set) si toate cele 4 amortizoare sau macar cele de pe fata,ms
cumtecaut_eu
[attachmentid=1627624121] ma intereseaza furtunul de cauciuc ce vine de la turbina la intercooler,daca e intreg si necrapat,tapiteriile de usi interioare ce culoare,manere usi fata interioare.tapiteriile de usi spate sunt pt geamuri electrice sau manuale?
kamoze
sal,m-ar interesa si pe mine rulmentii spate,si toate cele 4 amortizoare(sau macar cele de pe fata),ms
marius75
Cu lampile de portiera cum ramane?macar da un raspuns sa stiu ce fac.caut in alta parte sau nu?
Eggy
salut, ti-am dat datele mele acum ceva timp ca sa imi trimiti acel cablu, vroiam sa stiu daca sa il mai astept sau nu?
Iulikk
Salut. A avut aer conditionat? Cumpar eu dopurile alea care se pun peste valvele pe unde se incarca cu freon daca pui o poza. Mersi.
CRY 79
Te-am rugat sa-mi spui cum facem cu plasticul de la oglinda? Uite in poza pe care il vreau exact. Multumesc.

21 May 2010, 21:06:
Te-am rugat sa-mi spui cum facem cu plasticul de la oglinda? Uite in poza pe care il vreau exact. Multumesc.
dr.nils
Salut!

M-ar interesa oglinzile daca sunt electrice, incalzite si rabatabile electric cu tot cu butonul si mufele aferente, un pret te rog.

Multumesc
semit
volan crem?
tatae_8700
maciulia de la schimbatorul de viteze o ai? dar sa fie cu cifre in relief ca celalalt model se sterge.un pret si o poza daca se poate.mersi
Cristi A
avea faruri de ceata? m-ar interesa blocul de lumini daca are panglica intreaga smile.gif
micutz
@cumtecaut_eu: tapiteriile de usi sunt 100 de lei buc, manerele 50 de lei buc, furtunul este intreg la 70 de lei.

@kamoze: rulmentii se dau cu tot cu discuri la 400 de lei setul, amortizoarele sunt 100 de lei bucata.

@vasymanu: suport ochelari 50 de lei, fete de usi interioare 100 de lei bucata. verific si manerele de cauciuc sa vad daca sunt in regula.

@Eggy: ti-l trimit, doar ca am fost plecat din tara toata sapt trecuta. maine ajung la posta cu el.

@Iulikk: nu cred ca mai sunt dopurile acelea.

@CRY 79: plasticul acela face parte din corpul oglinzii si se da complet cu oglinda.

@dr.nils: oglinzile sunt manuale

@semit: negru, dar s-a dat.

@tatae_8700: verific si te anunt.

@Cristi A: avea proiectoare, blocul de lumini este 200 de lei.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.