Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 jante tabla 4x100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ajuroo
De vanzare 4 jante de tabla cu prindere 4x100, date jos de pe Renault Laguna. Jantele sunt in stare ireprosabila, eu le-am inlocuit cu jante de aliaj. Sunt fara anvelope.

Pret: 300 lei negociabil.

Eu sunt din Lugoj, transportul catre eventualul cumparator il priveste pe acesta.

gttoma
Sunt pe 15'' ? Sau mai mari ?
lag_ph
eu zic 15 ..
ajuroo
Imi cer scuze

Jantele sunt pe 15. Acest anunt l-am mai avut dar am gresit si am dat up inainte de 24 ore, am primit warn si mi-a fost sters anuntul. In acel anunt era precizat ca sunt pe 15. Acum am uitat sa trec amanuntul asta esential de altfel. Sorry.
alexxxh86
ce latime au 5,5...6...6,5? ET?
merg pe logan?
ajuroo
Cred ca sunt 6,5 si ET 50. Am reusit sa le fac 2 poze, le postez aici. In prima imagine apare in text 6 1/2 Jx15 CH iar in a doua poza scrie undeva ET 50. Eu nu ma pricep la codificarea dimensiunilor la jante.
alexxxh86
ma intereseaza jentile smile.gif

eu sunt din Timisoara
-spune-mi te rog daca dai si 2 buc care ar fii pretul si care este ultimul pret pt 4 buc
-cum facem cu transportul: le trimiti prin curier sau poate ai vreun drum prin timi sau daca e scump curierul vin dupa ele in Lugoj(desi nu ma grabesc pt ca le iau pt rotile de iarna)
-poti sa pui te rog mai multe poze cu ele
-eventual un tel. de contact
-telefonul meu; 0788203929
ajuroo
Am vorbit la telefon, nr meu de mobil este 0723 168476.
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
cristy_m_a
ofer 200
ajuroo
Ultimul pret sub care nu mai negociez nimic este 260 lei.
ajuroo
In continuare valabil.
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Valabil!

20 May 2010, 10:54:
Up!
ajuroo
UP!
markon
de unde esti?
se potrivesc pe megane classic?
in ce stare sunt jentile, poti pune niste poze mai detaliate???
ajuroo
Sunt din Lugoj, jud. Timis.

Nu stiu ce dimensiuni de jante se potrivesc pe Megane 1 Classic, intreaba cunoscatorii aici pe forum. Ale mele sunt pe 15/ 16,5J / ET50 / 4x100.

Jantele sunt in stare ireprosabila, sunt originale, made in France, le pastrez in pod ca nu am unde sa le tin, ca sa le fac poze trebuie sa le cobor, sa le spal ca sunt prafuite si sa le urc inapoi dupa aceea. Voi face si acest lucru dar cand voi avea un client cat de cat interesat pentru care sa fie nevoie sa dovedesc doar aspectul lor.
markon
m-a interesau daca erai mai aproape. Eu sunt din iasi, si sincer sa fiu doream sa le vad inainte sa le cumpar, din pacate nu pot decat sa iti urez spor la vanzare.
ajuroo
Merci, in continuare valabil.
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Valabil!
ajuroo
Pret de vara 250 lei.
ajuroo
Up, 250 lei.
norocel neacsu
salut, eu cumpar 2 bucati daca ai cum sa le aduci la Bucuresti si daca le lasi la 100 ron ambele. Multumesc 0722 280013
ajuroo
Nu am drum la Bucuresti, si de altfel prefer sa le dau pe toate 4 cuiva. Merci oricum de oferta.

In continuare valabil 250 lei toate 4.
ajuroo
Up!
ajuroo
Up, 250 lei.
ajuroo
Up, 250 lei
ajuroo
De vanzare 4 jante de tabla pe 15” cu prindere 4x100 /6,5J si ET 50 date jos de pe Renault Laguna 1 Phase 2, originale. Jantele sunt in stare ireprosabila, eu le-am inlocuit cu jante de aliaj. Sunt fara anvelope.

Pret: 250 lei toate 4.

Eu sunt din Lugoj, transportul catre eventualul cumparator il priveste pe acesta.
ajuroo
Valabil!
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Valabil, 250 lei negociabil...
ajuroo
Vandute cu ajutorul colegului de forum meister_dm caruia ii multumesc pe aceasta cale.

Se poate inchide topicul.

lag_ph
e mAister_dm tongue.gif

cu placere..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.