Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] doua cutii de viteze Renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ajuroo
Vand cutie de viteze JB1 120 Pret 200E

Cutia am avut-o temporar pe o Laguna 1 din 1999. Intre timp am gasit cutie originala de Laguna si am demontat-o.
Este in perfecta stare de functionare, eu am mers 4 luni cu ea.
Cred ca este de Megane 1, eu am luat-o de la un autoschrott din Timis (Parta), am dat 300Euro pe ea.

De asemenea mai vand o cutie JB1 019 care de asemenea nu are probleme la partea mecanica dar in partea de sus are o bucata din corp rupta (a fost montata pe Laguna in Germania inainte sa cumpar eu masina, si pentru ca sistemul de prindere nu corespundea cu cel de pe Laguna s-a rupt o bucata de 3-4 cm din corp in care era un surub de prindere. Se poate folosi pentru piese, sincroane , etc.
Pret: 50 Euro

Cele doua cutii sunt identice ca forma si sistem de prindere.
Cine le cumpara pe ambele le ia cu 225 Euro.

Trimit in tara pe cheltuiala cumparatorului.

ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Pret nou: prima cutie 180 Euro, ambele impreuna 200 Euro.
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
UP!

20 May 2010, 10:55:
Up!
ajuroo
Valabil!
ajuroo
Reducere de pret: 170 Euro impreuna!
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Valabil.
mihaicon
Din ce oras esti?
ajuroo
Sunt din Lugoj, Timis.
ajuroo
Up!
ajuroo
Valabil!
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Valabil!
ajuroo
up
ajuroo
Up!

23 Jun 2010, 08:11:
Valabil, negociabil.
ajuroo
Up!
ajuroo
Up!
ajuroo
Inca valabil!
ajuroo
Astept oferte, pretul e negociabil.
ajuroo
Valabil!
ajuroo
Vand cutie de viteze JB1 120

Cutia am avut-o temporar pe o Laguna 1 din 1999. Intre timp am gasit cutie originala de Laguna si am demontat-o.
Este in perfecta stare de functionare, eu am mers 4 luni cu ea.
Cred ca este de Megane 1, eu am luat-o de la un autoschrott din Timis (Parta), am dat 300Euro pe ea.

De asemenea mai vand o cutie JB1 019 care de asemenea nu are probleme la partea mecanica dar in partea de sus are o bucata din corp rupta (a fost montata pe Laguna in Germania inainte sa cumpar eu masina, a mers circa 2 ani pe masina, si pentru ca sistemul de prindere nu corespundea cu cel de pe Laguna s-a rupt o bucata de 3-4 cm din corp in care era un surub de prindere. Se poate folosi pentru piese, sincroane , etc.


tinand cont de lipsa de oferte, mai fac o incercare>

PRET NOU: 100 Euro impreuna ambele cutii
ajuroo
Up!
ajuroo
Valabil!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.