Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Mai multe piese,unele pentru Nova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gabi1
Vand urmatoarele piese,unele dintre ele le dau bonus:

-eleron...50lei[attachmentid=1627622694]
-amortizor fata Nova,bilstein,folosit mai putin de un an...mi-a pocnit un arc si la distrus pe celalat asa ca am luat un set nou,monroe si nu am putut sa-limperechez cu asta...25lei[attachmentid=1627622695]
-roata nova/sn/slz cu cauciuc debica passio 165/70/13...50lei
-o roata nova/sn/slz dar cu cauciucul terminat...negociabil[attachmentid=1627622699] [attachmentid=1627622698]
-aprindere electronica cu senzor,am pus-o pe masina dar nu am mai folosit masina,senzorul este un pic zgariat,pt ca am pierdut siguranta care tine platina si a atins rotorul...35lei[attachmentid=1627622696]
-alarma+inchidere(numai 3 motorase mai am,doua au burdufele de protectie sparte dar functioneaza foarte bine).Alarma fost utilizata o perioada,functioneaza perfect,una din telecomenzi este nefolosita...35lei[attachmentid=1627622697]
-doua cauciucuri de iarna 165/70/13, sava eskimo,unul un pic mai uzat pe o parte...50lei amandoua[attachmentid=1627622700] [attachmentid=1627622701]
-rulment fata nova,sigilat...10lei
-flansa adaptare carburator monocorp...10lei
-manual reparatii dacia...15lei[attachmentid=1627622702] [attachmentid=1627622703]

In afara de astea se mai dau bonus un set de huse,set garnituri piston frana fata,
un set becuri pozitie LED albastru,o bucata dintr-o bieleta directie si bucsa de teflon,cartea de la nova,etc.Daca persoanele interesate sunt din zona(BC,Piatra,Roman,Iasi),este posibil sa livrez chiar eu pachetul.

UPGRADE...un tichet rabla,un pic sub pretul pietei,doar pentru un membru care doreste sa isi cumpere o masina noua,din zona.
alinbum
m-ar interesa daca ai 2 jenti, vreau sa le pun pe o solenza.
nsmoga
prin posta trimiti?
gabi1
Alinbum,sunt doua,de unde esti?
nsmoga, trimit si prin posta daca e nevoie.
alinbum
ti-am trimis un PM
anecula_08
sunt interesat de eleron. In ce stare este?
gabi1
Este intreg,poate mici defecte nesesizabile,trebuie finisat un pic si vopsit la culoarea dorita...lampa este lipita cu silicon,s-au rupt urechile de prindere dar nu este sesizabil cand este pe masina.Pe ce masina vrei sa il pui?..nu cred ca sta prea bine pe solentza dar pe Nova e super,este un model mai rar,probabil si mai vechi,eu asa am luat masina in 2006.
gabi1
UP!
Eleronul este rezervat pana luni pentru @nsmoga.
[attachmentid=1627622994] [attachmentid=1627622995]
Janta din stanga este de solenza,cauciucul de pe ea este terminat iar janta din dreapta este de nova cu cauciucul bunisor.Ambele sunt identice din punct de vedere constructiv iar pretul este 80lei pentru amandoua.

Se vinde un voucher rabla,1400lei,numai la o persoana din roman care doreste sa cumpere o masina noua.
xibon
Salut Gabi!Un nr. de telefon se poate?Astept PM.Toate cele bune!
cristiman
ce volan ai pe ea.poti sa pui o poza si pret.ms
gabi1
Din pacate am dus-o de curand la remat.
gabi1
UP!
S-au dat eleronul,jantele,alarma,aprinderea,rulmentul.
A mai ramas:
-amortizorul
-flansa adaptare carburator
-cauciucurile de iarna
-voucherul(doar in zona).
marcykone
Pai fratika ti-am dat eu pm ptr amortizor...?E in regula?Daca da,contact me !0767293058 si stabilim cum facem..
gabi1
QUOTE(marcykone @ 20 May 2010, 14:53)
Pai fratika ti-am dat eu pm ptr amortizor...?E in regula?Daca da,contact me !0767293058 si stabilim cum facem..
*


Ai spus ca esti interesat si daca se potriveste pe SuperNova.Astept confirmare de trimitere.
@xibon,te-ai suparat degeaba...era normal ca prioritate sa aibe cel care cumpara mai multe produse mai ales ca noi nu stabilisem inca detaliile finale.Multumesc frumos pentru urarea "in modul capslock"...s-au poate ai gresit,nu ai citit regulamentul.O seara buna!
nsmoga
a ajuns eleronul biggrin.gif multam mult
alinbum
si la mine au ajuns jentile. mersi salutare
gabi1
Up!

A mai ramas voucherul:1400neg...in roman sau bacau.
gabi1
UP!
1300..
marcykone
Ti-am dat pm...
gabi1
Up!
1250...(neamt+bacau).
gabi1
UP!
1150.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.