Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fuzete de dsn
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
bv-08-fgm
salut,caut si io 2 fuzete de DSN(partea mobila doar) daca are cineva sa ma contacteze.

Am cautat la bursa da nu am prea gasit ce caut.am scris aici poate ma ajuta vreun colg.mersi! rolleyes.gif
bv-08-fgm
nimeni nu are asa ceva?
Maskatu
In primul rand aici este aria super nova. Pentru piese de dacie 1310 poti sa te mai uiti aici... in al doilea rand, nu mai bine cumperi noi de la magazin?

spor
bv-08-fgm
si ti se pare tie ca am cerut de 1310??? mai citeste oadata ceam scris sus si dupaia critica
Maskatu
QUOTE(bv-08-fgm @ 27 May 2010, 16:26)
si ti se pare tie ca am cerut de 1310??? mai citeste oadata ceam scris sus si dupaia critica
*


Imi cer scuze... am mai citit oadata ceai scris si intr-adevar ai dreptate.
bv-08-fgm
deci am nevoie de ele sa le pun pe o dacie 1310(cu anumite modificari desigur)
Mr_Devil83
De unde esti ?

Te duc la un remat unde am vazut o nova la dezmembrat si mai stiu o nova la cineva acasa care o vinde pe bucati.

Presupun ca fuzeta e cam la fel. Portfuzeta de nova sigur e identica cu cea de supernova.
bv-08-fgm
mersi colegi,am gasit,cum spuneai Mr_Devil83 am gasit la un remat din Codlea,leam luat la un pret de nimica:)) 2 lei pe kilogram.mai ramane sa pun in aplicare planul.
tita
Nu vreau sa mai deschid alt topic asa ca intreb aici ,fuzeta de Supernova e identica cu cea de Solenza?dar bratul?
tita
Am aflat intre timp..la prinderi se potrivesc deci sunt aproape identice ,doar rulmentul difera ,la Solenza e mai gros decat la Supernova.dar merg puse una de la alta dar cand se vor schimba rulmenti, trebuiesc rulmenti in functie de ce fuzeta e.
Relu_GTT
vrei sa treci la 4 prezoane ?
Marinus_66
daca mai ai nevoie de fuzete de dsn cautama la tel 0751470589.bafta multa.
tita
QUOTE(Relu_GTT @ 17 Jun 2010, 14:04)
vrei sa treci la 4 prezoane ?
*


Nu ..pentru o solenza imi trebuia.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.