Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] MASINA MICA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Liviu-Florin
Cumpar masina mica, Polo/Corsa/Fiesta, numai inmatriculata in Romania, preferabil benzina, doua sau patru portiere, in stare buna de functionare(nu perfecta!), eventual schimb cu remorca Stema noua+diferenta din partea mea, in functie de masina.
Astept ofertele voastre aici pe forum, chiar si alte marci decat cele enumerate(Clio/Tico/Matiz...etc).
Liviu-Florin
Valabil!
DIMENYDARIUS
ce spui de masina mea
clio3 an 2006, 1,2 16v, 75cp, benzina

pret 5600 neg
ionutt daniel
Am un prieten care are de vanzare o Fiesta din 93, motor de 1.1 cmc injectie mono cu sonda lamda, benzina. Dotarile sunt aproape lipsa geamuri electrice fata, inchidere centralizata, faruri cu reglaj electric. Anvelopele toate la fel, profil de vara, rulate max 10000km. Are 4 usi, vopsea verde inchis spre negru, metalizat(pare originala !). Ca aspect si functionare pot da ca nota 9, avand cateva zgarieturi foarte fine, care cred ca ies la polish, electromotorul face un zgomot la revenirea bendixului, ca un scartait. Probabil cu o curatare si gresare se rezolva, cupland si invartind perfect. Nu are rugina absolut deloc, trenul de rulare nu are zgomote. Singurul lucru ce nu se incadreaza este faptul ca este inmatriculata in Bulgaria, la Ruse, dar are toate actele valabile, se poate radia si inscrie in RO sau se face procura notariala si act de vanzare-cumparare pe numerele existente si la un an se face ITP si RCA in Bulgaria cu aprox. 100 E, fara a fi nevoie de prezenta masinii.
Pretul este 1200 E
Daca te intereseaza poti trimite un mesaj pe privat sau un telefon la 0726710853 si te pun in legatura cu el sau trimit ceva poze. Colegul sta la tara si nu are internet, insa pot da numarul de telefon pe privat.
Liviu-Florin
DIMENYDARIUS si ionutt daniel aveti raspunsul meu pe PM. Multumesc!
Liviu-Florin
Variante schimb cu remorca+diferenta din partea mea
Liviu-Florin
Valabil! Ofer max 1500 E pentru masina sau remorca+diferenta!
Liviu-Florin
UP!
Sorin_18
ti-am trimis un PM
speedman
Te intereseaza un C3 1.4 hdi?
P.S. Nu ma intereseaza remorca, doar cash.
Liviu-Florin
Sorin_18 si speedman v-am trimis la fiecare PM. Multumesc.
Liviu-Florin
Valabil! UP!
Liviu-Florin
Valabil!
Liviu-Florin
UP!
Liviu-Florin
UP!
Liviu-Florin
UP!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.