Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ALARMA MEGANE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > Car Security - Alarme Auto
LICUTZ
Salut baieti am si eu o intrbare daca se pricepe cineva sau oricune ma poate ajuta !

deci m-ar interesa sa-mi pun alarma pe megane 2 din 2005 e este fara alarma!

si acum ce vreau sa va intreb . .. daca pot sa-mi pun si sa se activeze/dezactiveze tot din cartela cand incui si descui??? si daca pot de unde pot face rost???

ca asa am mai gasit alarme pe ici pe colo dar trebuie sa-mi mai dea separat alt breloc sau cum so numi chestia aia pt alarma . . . si nu vreau io.... , vreau sa mearga tot din cartela



multumesc anticipat
SorinCT
Merge Maat GFM 861. Nu ai nici un breloc la ea si vine cu niste optionale destul de misto. Eu am pe Clio de 1 an si ceva si e ok. Ca fapt divers pe cutia alarmei figureaza cartela de Megane smile.gif
skorpio_bog
eu am alarma Hornet pusa de dealer si merge direct pe cardul masinii, fara telecomenzi suplimentare.
adriann_buz
k tot ai zis de hornet...poti sa-mi zici si mie cum o scot din modu valet si unde gasesc butonu ala?pe unde sa l caut mai exact?
skorpio_bog
La mine este pus la tabloul de sigurante din habitaclu, langa releul roz. Vezi poate e si la tine la fel.
catavictor
QUOTE(adriann_buz @ 29 May 2012, 21:24)
k tot ai zis de hornet...poti sa-mi zici si mie cum o scot din modu valet si unde gasesc butonu ala?pe unde sa l caut mai exact?
*


se pune si se i-a contactul in decurs de o secunda si se apasa butonul valet.ledul de stare se va stinge;in mod valet fara contact sta aprins permanent
Markos
eu n-am alarmã frustrat.gif
Iulikk
Muta "vila" cațelului in megan si gata, ai alarma.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.