Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] cheie/chei de tip briceag
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristyano2
salutare..dupa cum spune si numele topicului sunt interesat de una/doua chei de tip briceag cum sunt cele de skoda/ww.ma intereseaza in special cele la mana a 2a( oricum schimb lamela asa ca nu ii foloseste prea mult)..astept oferte cu un pret decent....Si inca ceva daca as cumpara un set nou cu inchidere centralizata..pot sa pun inchiderea centralizata pe dacie?( dacia 1310 an 1998)
ghitza
poti sa pui sigur.eu exact cheie dinasta am la inchidere am primit 2 cu inchiderea
cristyano2
si unde anume ai pus inchiderea?..ca daca merge sigur merita sa dau banii pe ea inclusiv pe chei..si inca ceva..cheile ti`au venit cu lamelele noi? cum ai procedat?
ghitza
cum adica unde am pus-o?pe masina din semnatura iar inchiderea si deschiderea se face din acea cheie/telecomanda.iar in pachetul cu inchiderea am primit 2 chei briceag care aveau lama intreaga (bruta)si eu m-am dus frumos la un magazin de chei cu vechea cheie de la contact si cu asta briceag si mi-a facut-o nenea ala de acolo la pretul de 35 de roni.uite id:crisan_claudiu2009
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.