Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: LG GT500 Pucinni
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > GSM Zone
tzepesch
Salut

Au facut astia de la EMAG reducere la el si mi-a atras atentia.

Ma intereseaza in special daca are cineva de pe acest forum, sa-mi spuna niste pareri depsre el, soft, touch, baterie, cum se misca aplicatiile, etc. probleme si calitati

http://www.emag.ro/telefoane_gsm/telefon-m...ru--pGT500Black

Multumesc anticipat.

PRET STRICT 500RON.
Manuel
Pai n-are sistem de operare, deci subtire cu aplicatiile. Poti citi ziarul de pe el si cam atat.
rtBK
stiu ca LG sta prost la baterie... chiar daca tine la inceput cu timpul o sa regreti achizitia smile.gif
glaser
Eu am GT505..e aceeasi chestie doar ca e branduit Orange.

Telefonul asta e un all-in-one veritabil si de exceptie.

Wi-fi,3G,3.0" display,citeste documente M$ OFFICE,camera 5mpx+blitz,etc.

Pe mine ma tine bateria 3 zile cu facut o poza-doua,vorbit destul de mult si navigat pe net(am wi-fi la liceu si ce crezi ca fac in pauze?:-D ).Nu ascult muzica de pe telefon,am mp3 player dedicat.BTW,sa stiti ca ascultatul de muzica pe telefon fwte acumulatorul,aviz amatorilor!

Per total,telefonul asta face toti banii,m-a scos din r@h@t la multe teste,examene etc fiindca mi-am putut pune documentele direct pe el sau chiar am cautat pe internet.
Jack Daniel's
Telefonul e ok, am luat unul de nevoie, imi trebuia un telefon de buget cu wi-fi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.