Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Proiectoare Logan/solenza Noi noutze
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Sooky
Vand cateva seturi de proiectoare de logan/solenza la pretul de 90 lei setul.

Proiectoarele sunt made in Turkey si sunt noi noute

Tel: 0729.421.806
alinbum
poze!
bobo77
Din ce localitate esti?
Sooky
poze o sa fac marti, arata ca cele originale doar ca nu scrie valeo pe ele...sunt din pitesti dar trimit prin posta oriunde
Proiectoarele vin si cu becuri
Sooky
Upp uppp...Proiectoarele sunt noi noute
Sooky
Adaug si cateva poze noi cu proiectoarele...
Proiectoarele vin si cu Suporti de bara pentru Berlina

tel: 0729.421.806
Sooky
uuupppp

tel: 0729. 421. 806
Opelino
Salut Sooky!
Spune-mi te rog daca proiectoarele merg si pe Renault Kangoo Expresion2 (an fabric. 2005).
Iti las o poza cu bara ca sa iti dai seama de model. La mine bara este la fel, doar ca nu am proiectoare (evident si nici bull-bar). smile.gif

Sooky
salut
nu am dat la nimeni sa puna pe kangoo..deci nu stiu:( , dar oricum daca este sa se potriveasca iti va trebuii suporti pentru proiectoare
Opelino
Salut Sooky!
Suporti nu cred ca imi vor trebui ca banuiesc ca vin direct pe proiectoare (am vazut ca sunt 2 modele de suporti la proiectoare: unele au 4 aripioare cu 4 gaurele si altele au 2 aripioare cu 2 gaurele).
Trebuie sa desfac intr-o zi la mine sa vedem cum e dedesubt, sub capacul ala care tine loc de proiectoare.

Acum am vazut la ce te refereai cand spuneai "suporti de proiectoare".
O sa desfac la mine si vedem ce merge pus acolo.
Cataaalin
ai vreo idee daca se potrivesc la renault megane 1 din 2002?mersi
Sooky
QUOTE(Opelino @ 30 May 2010, 21:19)
Salut Sooky!
Suporti nu cred ca imi vor trebui ca banuiesc ca vin direct pe proiectoare (am vazut ca sunt 2 modele de suporti la proiectoare: unele au 4 aripioare cu 4 gaurele si altele au 2 aripioare cu 2 gaurele).
Trebuie sa desfac intr-o zi la mine sa vedem cum e dedesubt, sub capacul ala care tine loc de proiectoare.

Acum am vazut la ce te refereai cand spuneai "suporti de proiectoare".
O sa desfac la mine si vedem ce merge pus acolo.
*


Ok..daca se potrivesc cele de logan, va ajut cu un set, numai bine!

QUOTE(Cataaalin @ 1 Jun 2010, 14:53)
ai vreo idee daca se potrivesc la renault megane 1 din 2002?mersi
*


nu stiu ce sa spun, masoara distanta pt proiector si o sa iti spun daca se potrivesc...salut!
Sooky
uppp
george_scala_2004
salut,

pentru compatibilitati incercati aici

bafta,
Sooky
un set se duce la bucuresti, upppppppp
Sooky
uppppp
george_scala_2004
am mai gasit ceva unde puteti verifica compatibilitatile

[attachmentid=1627630168]

nu am reusit sa urc arhiva asa ca am modificat extensia. pentru dezarhivare modificati denumirea din 13 2008.xls in 13 2008.rar si dezarhivati. o sa obtineti un catalog 13 2008.pdf "valeo lighting and signalling 2008".

bafta,
Sooky
upppppppp
Sooky
Pret nou: 85 lei
Sooky
uppp
alinbum
ce marca sunt proiectoarele? merg cu siguranta pe o solenza rapsodie? mersi
george_scala_2004
salut,

de mers merg. nu merg suporturile. trebuie suporturi speciali de solenza. apoi cablaj. plus un fir de legatura la tabloul de bord - becul martor si la maneta, care maneta trebuie sa aiba contact pentru proiectoare. afara daca se doreste montarea cu buton separat.

bafta,
Sooky
Merg pe toate tipurile de solenza/logan/sandero...
Ms george!
Sooky
upppppppp
Sooky
upppp

29 Jun 2010, 15:18:
upppp
Drrares
eu am o solenza clima si am avut proiectoare dar am avut un mic accident si am schimbat bara si acum numai am priectoare doar cablajul si restul mai sunt. ca sa montez proiectoarele in bara mai am nevoie de altceva???
Sooky
iti mai trebuiesc proiectoarele cu suportii, atat!
Drrares
si ai si proiectoare si suporti smile.gif?
Sooky
proiectoare am, de suporti iti spun maine sigur...scz
george_scala_2004
salut,

daca vrei suporti am eu. de logan. le luasem pentru solenza. dar nu se potrivesc. sad.gif
Sooky
uppppp
Sooky
uppp
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.