Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dominy
Dupa cum spune si titlul vreau sa schimb radio cd-ul tuner list cu un player tot tuner list dar cu caseta.


astept oferte...


o zi buna

cridaia
ai o poza cu el ? nu stiu al meu de care este, dar este exact ca in poza, mai putin magazia de CD.......conditii de schimb?
dominy
sal, am gasit o poza

ce ma intereseaza pe mine sa mearga comenzile de pe volan si display-ul pt ca vreau sa montez un mp3 player.


cu stima

25 May 2010, 14:59:
nu vreau diferenta, vreau doar sa ma asigur ca se potriveste la masina mea fara probleme, oricum unitatea va sta ascunsa.
cridaia
la mine pe masina ( Laguna1 ph2 ) a functionat fara probleme, l-am dat jos pentru ca am pus cd player.
putem discuta mai in detaliu daca vrei pe mess..........cridaia@yahoo.com
dominy
add smile.gif

25 May 2010, 15:08:
tin sa mentionez ca eu detin renault laguna 2 din acest motiv vreau sa ma asigur ca merg comenzile pe volan.
cridaia
nu pot sa-ti dau accept pentru ca sunt la servici si nu am mess, numai deseara.......eu am montat cd player de pe Laguna2, s-a potrivit si a mers din prima, cu display-ul am avut putin de lucru.
dominy
adica ai inversat firele in mufa nu? pai cum ai bagat codul ?fara display cam greu
cridaia
nu.......in link vezi exact pasii pe care i-am facut, dupa acest coleg am facut si eu la fel.
http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=156250&hl=
dominy
hmm ... din ce vad eu acolo imi trebuie si afisaj.


cridaia
am afisajul vechi, dar cu siguranta nu se potriveste la tine
dominy
off ... cred ca cea mai buna solutie este radio casetofonul de pe clio, raman active comezile si datele de pe display
cridaia
nu stiu daca se potriveste la mufa, trebuie sa fi foarte atent....eu mai am inclusiv mufa originala, dar cum am spus, nu cred sa se potriveasca display-ul la tine.
poti face modificarea, sa ramana active comenzile de la volan, dar sa pierzi display-ul.
gxg_coman
am eu radio casetofon de pe clio. il am pe masina si ii poti face proba oricand. ne intalnim cand vrei tu si facem schimbul.
dominy
sal.... pai cum procedam ? eu sunt din galati, poti pune o poza cu jucaria ?


astept mesaj pe pm

26 May 2010, 09:23:
este tuner list ?
gxg_coman
da este tuner list. nu am acum poza dar o sa ii fac in cursul zilei de azi. da mi te rog un numar de telefon sau o adresa de mess ca sa putem comunica mai usor.
dominy
se poate inchide

multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.