Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dezmembrez Dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Kenjiro
dezmembrez Dacia 1310 2002 injectie. Orice piesa!!
tunderbird
Radiatorul cu tot cu electroventilator + termocupla?

Instalatie completa recirculare vapori benzina?
Kenjiro
Radiatorul este modelu "simplu" cu elicea pe fulie

Instalatia completa recirculare vapori benzina, adica cele 2 supape de la rezervor plus furtune?
vdaniel
Elementele de caroserie in ce stadiu sunt? capota, portbagaj aripi? Si ce culoare?
IonutNeagu
Calculatorul ?
Si un pret ?
O zi buna
tunderbird
QUOTE(Kenjiro @ 26 May 2010, 10:55)
Radiatorul este modelu "simplu" cu elicea pe fulie

Instalatia completa recirculare vapori benzina, adica cele 2 supape de la rezervor plus furtune?
*



Plus canistra carbon, cablaj electric, mufe, etc
ghitza
KENJIRO:ti-am dat PM despre ceasuri astept pm de la tine cu ce a intrebat sau pe id:crisan_claudiu2009
payty
panourile interioare de usi in ce stare sunt? un pret?
Kenjiro
vdaniel - majoritatea elementelor de caroserie s-au dat, imi pare rau

IonutNeagu - calculator 250ron

tunderbird - da-mi un pm cu ce piese vrei mai exact

payty - s-au dat

28 May 2010, 04:20:
nu pot sa dau pm deoarece nu am destule posturi.. ti-am raspuns la id ala dar nu cred ca ai citit

verifica mess si vbim acolo
iuser
Completeaza-ti profilul, id de messenger, locatie etc . smile.gif Cat vrei pe oglinda din interior , capacul de la sigurante (gratarul acela)?..mai multe
Kenjiro
in regula.. am completat

oglinda interior 15ron
capac sigurante/grilaj 10ron
ghitza
ai intrat pe id-ul meu ?ca nu ved nimic,sau zi aici un pret pt tabloul de ceasuri,si oglinda este cea de la pasagerul din dreapta/?
woden665plus1
Electromotor scurt??? Pret???
Dead-Angell
Pret electromotor?
Andyno
pret alternator...este cel cu releu incorporat?
ghitza
zi un pret la ceasuri ca ma intereseaa
Mihai.D.G.
Ai PM.
iuser
Mai vreau si semnalizatoarele fata (daca nu sunt crapate) , ti-am dat add pe messenger ..nu pot sa trimit pm
ghitza
am da zi un pret repede
eduardviorel
cat am cautat asa ceva! asta e! aveam nevoie de galeria evacuare...pt motor1,4 injectie..noua se vinde cu cea de admisie=350 ron...o saptamana am cautat la dezmembrari si pe net..am cumparat o vineri seara ..mi am montat o singur dar se aude un parait cand accelerez..probabil trebuia sa schimb si garnitura...POATE SA MI SPUNA CINEVA DE CE SE AUDE ACEL ZGOMOT (SE AUD SI NISTE RATEURI MICI CAND DECELEREZ)...am schimbat doar garnitura dintre galerie si catalizator
Mihai.D.G.
Ai cumva proiectoare?
ghitza
ai casurile adica tabloul de ceasuri complecte si la ce prt i un pret ceva sau nu mai ai
iuser
Am facut rost de semnalizatoare , vreau neaparat oglinda interioara (cu tot cu suportul de care este prinsa) si grilajul de la sigurante .Multumesc
ghitza
ceasurile le ai aloooooooooooooooo?
iuser
In ce stare sunt fetele de usi fata si cat vrei pe ele ?Lasa si tu un numar de telefon .
iuser
Mai vinzi ceva ?
ghitza
chiar asa mai esti ?am scris de ceasuri de m-am urat
Kenjiro
Vanduta in intregime! Thread Closed!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.