Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante Borbet X8 4x100 15" Et 37 7j
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Vladd
Vand jante Borbet X8, 15", 4x100, Et 37, 7j, cauciucuri 185/55/15.

Pret: 350 euro!
Tel: 0767314768
claudiu41
salut. un pret numai pentru jante, pentru ca mie-mi trebuie 195/60/15. merci.
Vladd
jantele se vand numai impreuna cu cauciucurile.
Dari
Am vazut jantele respective inainte de a se posta anuntul cu vanzare,sincer arata mult mai bine pe masina decat ceea ce vedeti in poza...aranjeaza foarte mult masina....Bafta la vanzare. smile.gif
Vladd
Multumesc pt aprecieri!, jantele se vand excat cum sunt in poze, echilibrate gata sa fie puse pe masina!
Vladd
up

2 Jun 2010, 14:35:
up
M.C.
Salutare!
Pe ce masina au fost?
Bat ?
Pentru ca doua dintre ele par un pic lovite si raschetate in zona talonului cauciucului.
Vladd
Jantele sunt perfect drepte, nu bat!
au fost pe solenza
poate au ceva urme de la calaii de la vulcanizare, doar nu sunt noi!
M.C.
Dar nu a zis nimeni ca le vrea noi!
Este normal ca atunci cind cineva este interesat sa puna niste intrebari,nu crezi?
S-or potrivi pe Megane 2 sedan?O fi nevoie de inele de centraj?
Prezoanele le ai?
Un pret, daca merg montate pe Megane?
Avind in vedere ca sunt din Ploiesti,cum facem in cazul in care cadem la pace?
Multumesc!
Vladd
Daca ai distanta intre prezoane de 4x100 se potrivesc pe megane, o sa ai nevoie si de inele de centrare ca gaura din janta are peste 60, prezoanele sunt si ele, iar daca ajungem la o intelegere folosim curierul, spre exemplu fan courier.
Cel mai bine ar fi sa suni la nr din primul post sa vorbim !
M.C.
Da-mi un pm cu pretul si cu adresa ta de mail,te rog,sa putem vorbi .
Nu stiu de ce ,dar eu nu-ti pot da pm.
Probabil ca nu am posturi destule.
Multumesc.
Vladd
Pretul e sus in primul post, dar e negociabil, daca vrei sa vb ti-am zis prin telefon asa e cel mai bine sa stabilim 0767314768, sau adresa de mail: dorel_slz@yahoo.com
gabygiovanny
sa verifice un moderator daca se poate... oare dorel_slz asta nu e acelasi care anul trecut prin apilie m-a pus sa trimit o toba inox pana in resita si am platit transport tur retur pentru ca domnu nu sa prezentat macar sa vada coletul? sa nu mai tepuiasca pe cineva ca eu am luat-o decat de 50 de lei
sway1666
salut.un schimb cu jantele astea nu te-ar interesa?pe 15 cu dubla prindere 4x100 si 4x108....sunt ca noi.
M.C.
Multumesc,dar m-am reorientat.
Spor la vinzare.
Vladd
Cu placere.
Vladd
Cam asa arata pe masina !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.