Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] / SCHIMB roti 175/70/r13
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
remesh
Sunt montate pe masina din semnatura , distanta intre prezoane 4x100, 5,5j, et36. Jantele sunt originale ale masinii nu sunt strambe, nu au fost vopsite , sudate etc sunt echilibrate. Cauciucuiri fulda de vara ( toate 4 ) stare foarte buna / rulate aproximativ 15.000 km.
Nu ma grabesc - si as prefera un schimb cu alte roti echipate cu jante de aliaj pe 14 sau 15 - ofer diferenta de bani.
Pret 450 lei. + bonus un set de capace:P
puiu82
Cu tot respectul.......din poze nu rezulta ca ai 4 anvelope Fulda.......si ai trei poze diferite cu 3 anvelope diferite,fabricate in 3 tari diferite.
Oricum.....succes la vanzare,mai ales la dot-ul pe care il au.(aviz amatorilor biggrin.gif )
Bafta!
remesh
QUOTE(puiu82 @ 29 May 2010, 22:09)
Cu tot respectul.......din poze nu rezulta ca ai 4 anvelope Fulda.......si ai trei poze diferite cu 3 anvelope diferite,fabricate in 3 tari diferite.
Oricum.....succes la vanzare,mai ales la dot-ul pe care il au.(aviz amatorilor  biggrin.gif )
Bafta!
*




roata scoasa este rezerva ( care este originala a masinii , adica are 10 ani si cu toate astea nu are nici un por si nu prezinta aspect de cauciuc imbatranit) si am scos-o pt a se vedea janta, cauciucurile sunt toate fulda(poti vedea profilul lor). O sa revin cu poze mai concrete.

<span class='edit'>30 May 2010, 12:54:</span>
am revenit cu poze : 3 sunt made in poland , una maraoc. toate anvelopele sunt FULDA DIADEM LINERO si au acelas DOT
Anuntul este doar pentru cei interesati.
cmandrei
ReDeschis la cerere.
remesh
Se vand si separat, pretul pt jante 200, pt cauciucuri 200 (cauciucurile mai merg cel putin 20k), la pachet pretul scade la 350 ron.
remesh
up!
marius.tt
sal , te interteseaza jantele mele de aliaj?
jantele sunt speedline j5,5 -175.70 r13
nu fac schimb ca mai am alte table cu cauciucuri
pretpt jante cu tot cu gume 450 lei . vin inediat ce-mi raspunzi si cu poze
remesh
QUOTE(marius.tt @ 22 Sep 2010, 10:39)
sal , te interteseaza jantele mele de aliaj?
  jantele sunt speedline  j5,5 -175.70 r13
  nu fac schimb ca mai am alte table cu cauciucuri
  pretpt jante cu tot cu gume 450 lei . vin inediat ce-mi raspunzi si cu poze
*



daca erau pe 14 macar, dar asa nu ma intereseaza. Mersi mult de oferta

23 Sep 2010, 10:57:
350 ron - sau 200 jantele si 150 anvelopele. Rotile sunt in stare f buna - echilibrate, eu le am pe masina.
remesh
up!!!
remesh
up!!!
remesh
400 ron jante + gume de vara rulate cam 20.000km.
remesh
up!!!
remesh
sus cu rotile.
mvm
Buna ziua , cred ca jantele sunt aproape la fel cu cele de Solenza diferind doar gaura centrala !
Este adevarat ? Ce dimensiune are gaura centrala la dtra ?Eventual pot cumpara 2 cub janta fara cauciuc in cazul in care se potrivesc
Cu stima
remesh
la solenza diametrul interior al jantei este de 57,1 , ale mele (si cam tot ce inseamna Renault) au 60,1mm deci nu se potrivesc. o zi buna
remesh
up!!!
remesh
nimeni, nimic? accept si unele schimburi
remesh
Se vand si separat, pretul pt jante 200, pt cauciucuri 200 (cauciucurile mai merg cel putin 20k), la pachet pretul scade la 350 ron.
remesh
up!!!
remesh
up!!!
remesh
up!!!
remesh
up!!!
remesh
up!!!
remesh
up!!!
remesh
up!!!
remesh
duminica dimineata in bucuresti, Pt cei interesati.
einstein1984
QUOTE(remesh @ 30 Sep 2010, 16:56)
la solenza diametrul interior al jantei este de 57,1 , ale mele (si cam tot ce inseamna Renault) au 60,1mm deci nu se potrivesc. o zi buna
*


Eh, cu niste inele de centrare s-ar potrivi.
remesh
asa este. Hopa sus cu " roatili "
remesh
up!!!
remesh
up!!!
remesh
up!!!
mr_bombastic_dma_r19
schimbi cu niste jante pe 14? cu anvelope iarna? 175 65 14?
oferi diferenta?, ma intereseZA DOAR JANTELE DE LA TN
remesh
QUOTE(mr_bombastic_dma_r19 @ 4 Nov 2010, 19:33)
schimbi cu niste jante pe 14? cu anvelope iarna? 175 65 14?
oferi diferenta?, ma intereseZA DOAR JANTELE DE LA TN
*



aveti Pm. Sau lasati-mi aici o modalitate de contact sa putem vorbi.
remesh
maine din nou in bucuresti, pt cei interesati
remesh
up!!!
remesh
up!!!
cutovajay
Pretul de 200 este pt 4 sau 5 jante?

Care ar fi pretul pentru 3 dintre ele?
remesh
pretul de 200 este pe 4 jante si se vand ca atare (toate 4) si nu este negociabil.
cutovajay
Pai si cu rezerva ce faci daca iti pui pe 14'?
remesh
am 4 jante de aliaj pe care vreau sa le folosesc si rezerva o sa fie tot cea de 13(cel putin pt moment). Daca sunteti interesat si de a 5-a roata as putea sa renunt la ea, insa pretul creste cu 50 ron. Deci un total de 5 jante = 250 Ron.
cutovajay
Eu as vrea doar 3 + rezerva mea - pt roti de iarna; sau sunt dispus sa iau doar una (50 RON)- macar sa rezolv pt fata.
remesh
QUOTE(cutovajay @ 10 Nov 2010, 16:28)
Eu as vrea doar 3 + rezerva mea - pt roti de iarna; sau sunt dispus sa iau doar una  (50 RON)- macar sa rezolv pt fata.
*



momentan rotile le am pe masina ( cu tot cu anvelope), sincer as prefera sa le dau cu tot cu gume, sau macar sa dau toate jantele. Deci momentan nu pot sa vand una sau 3. Insa tinem legatura, in caz ca ma razgandesc, sau imi vine vreo " idee " va anunt.
cutovajay
Pai era vb de aia de rezerva....
remesh
jantele au fost incaltate cu gume de iarna si nu se mai vand.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.