Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] kit reparatie geam Renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3
Cataaalin
Vand kituri reparatie geam pentru mai multe modele Renault.Pret 110 lei
Pe stoc momentan pt. Megane I, II, Laguna II.
Megane I- 1 kit stanga
MeganeII- 1 kit stanga, 1 dreapta
Laguna II- 1 kit stanga, 1 dreapta

id: cataand1_basketball

in cateva zile sosesc si cele pt. Renault Clio II.
la comanda si pt alte modele.
Bacu
astea ce mai sunt? ce geam poti repara cu ele?
Cataaalin
QUOTE(Bacu @ 4 Jun 2010, 20:45)
astea ce mai sunt? ce geam poti repara cu ele?
*



sunt kituri care contin cabluri si plastice.sunt pt usile fatza am uitat sa specific si pentru geamurile electrice.m-am grabit cand am postat anuntul..
Cataaalin
valabil.pret 110 lei/kit

7 Jun 2010, 09:28:
valabil
Cataaalin
uppppppp
Cataaalin
valabil
Cataaalin
valabil
Cataaalin
upppp
Cataaalin
s-a vandut kit laguna 2 partea stanga.
brunetu_100
pentru megan 2 usa dreapta fata ai?
Cataaalin
QUOTE(brunetu_100 @ 14 Jun 2010, 16:19)
pentru megan 2 usa dreapta fata ai?
*



este. 110 lei kitul
Cataaalin
s-a vandut un kit pentru megane 2 partea stanga.valabil in continuare..

16 Jun 2010, 12:28:
s-a vandut si kit pentru megane 2 partea dreapta.

Ramas pe stoc:

1 kit Megane 1 partea stanga
1 kit Laguna 2 partea dreapta

stocul se v-a reinnoi peste aproximativ o saptamana
myr
salut

anunta-ma si pe mine cu un pm cand mai aduci un kit pt geam stanga fata de megane 2
Cataaalin
QUOTE(myr @ 16 Jun 2010, 23:00)
salut

anunta-ma si pe mine cu un pm cand mai aduci un kit pt geam stanga fata de megane 2
*



sigur.nu te uit
Cataaalin
valabil

1 kit Megane 1 partea stanga
1 kit Laguna 2 partea dreapta
brunetu_100
ms mult pt kit este ok
Cataaalin
QUOTE(brunetu_100 @ 22 Jun 2010, 12:01)
ms mult pt kit este ok
*



sa iti fie de folos.multumesc
Cataaalin
valabil

1 kit Megane 1 partea stanga
1 kit Laguna 2 partea dreapta
Cataaalin
valabil
Cataaalin
Am primit:

3 kit-uri pt Clio 2(se potrivesc la ambele usi)-Pret 120 lei buc
1 kit Megane 2 dreapta-Pret 110 lei buc

+

De pe stoc:

1 kit Megane 1 partea stanga-Pret 110 lei buc
1 kit Laguna 2 partea dreapta-Pret 110 lei buc
Cataaalin
s-a vandut un kit pentru clio 2.valabil restul
Cataaalin
up
Cataaalin
up
myr
de megane 2 stanga tot nu ai gasit ?
Cataaalin
QUOTE(myr @ 6 Jul 2010, 10:34)
de megane 2 stanga tot nu ai gasit ?
*



trebuie sa le primesc, si eu le astept.cand sosesc te anunt

7 Jul 2010, 10:48:
poze kit megane 2
Cataaalin
2 kit-uri pt Clio 2(se potrivesc la ambele usi)-Pret 120 lei buc
1 kit Megane 2 dreapta-Pret 110 lei buc
1 kit Megane 1 partea stanga-Pret 110 lei buc
1 kit Laguna 2 partea dreapta-Pret 110 lei buc
Cataaalin
up up up
Cataaalin
valabil

13 Jul 2010, 06:47:
up
valikris2002
un chit megan 2 an 2005 partea dreapta fata?
Cataaalin
QUOTE(valikris2002 @ 17 Jul 2010, 11:06)
un chit megan 2 an 2005 partea dreapta fata?
*




este kit.ai PM
valikris2002
sal, kit doream nu chit 04.gif , ti am dat pm de 2 zile nu mai este nici chitul? macar chit atunci ca o gluma sta prietenul meu cu geamul proptit ca cei de la reno nu au auzit de kit reparatie macara. merci
gliding.flight
kit pentru vw as putea găsi la d-voastra, pe viitor? sau doar reno?!
Cataaalin
QUOTE(gliding.flight @ 21 Jul 2010, 07:58)
kit pentru vw as putea găsi la d-voastra, pe viitor? sau doar reno?!
*



gasim la comanda.imi cer scuze de intarziere, dar am fost plecat din tara cateva zile.
Cataaalin
Pe stoc:

Megane I
MeganeII
Laguna II
Clio II
U_M_A
Salut,
Ma intereseaza un kit pentru dreapta fata la un megane 2 din 2004.
Cataaalin
QUOTE(U_M_A @ 26 Jul 2010, 14:05)
Salut,
Ma intereseaza un kit pentru dreapta fata la un megane 2 din 2004.
*



din pacate mai am doar pentru partea stanga.daca nu te grabesti cam in 10 zile sosesc alte kit-uri.da-mi un PM daca esti de acord.

O zi buna
SorinCT
Un pret pentru Megane 2, geamul soferului? Presupun ca nu asiguri si montaj in B/CT nu? biggrin.gif
Cataaalin
QUOTE(SorinCT @ 27 Jul 2010, 14:35)
Un pret pentru Megane 2, geamul soferului? Presupun ca nu asiguri si montaj in B/CT nu? biggrin.gif
*



ai PM.costa 110 lei kit-ul.din pacate nu asigur montaj.

27 Jul 2010, 17:34:
s-au vandut toate kit-urile pentru Megane II
valikris2002
@Cataaalin a primit kitul de reparatie megan II 2005, prietenul meu la montat in reprezentanta,la el era rupta rola, norocul lui ca nu au fost sufele, ca a intampinat o problema, erau mai scurte cica trebuia intinse sa ma exprim asa si cand ridica geamul il trageau intr-o parte, trebuia sa il coboare de mai multe ori sa zic, pana se aseza cum trebuie. exista o explicatie pentru treaba asta? el lea dat jos si lea montat pe cele vechi, insa daca erau rupte sufele cum am mai vazut in alte cazuri unde e buba la astea noi?
SorinCT
Aveam notat pe o foaie lungimea exacta a celor 2 cabluri ce intra in motoras. Am sa le postez aici sa faceti comparatii smile.gif
ctincristi
Pret si metoda de livrare pentru kit de reparatie pentru fata dreapta, Megane 2 din 2004? Mersi.
Vasilica007
QUOTE(valikris2002 @ 30 Jul 2010, 15:44)
@Cataaalin a primit kitul de reparatie megan II 2005, prietenul meu la montat in reprezentanta,la el era rupta rola, norocul lui ca nu au fost sufele, ca a intampinat o problema, erau mai scurte cica trebuia intinse sa ma exprim asa si cand ridica geamul il trageau intr-o parte, trebuia sa il coboare de mai multe ori sa zic, pana se aseza cum trebuie. exista o explicatie pentru treaba asta? el lea dat jos si lea montat pe cele vechi, insa daca erau rupte sufele cum am mai vazut in alte cazuri unde e buba la astea noi?
*



Si cat l-a costat manopera?
valikris2002
pai nu stiu daca a dat mai mult de o sticla de vin ca are nu stiu ce neamuri pe acolo, da a fost mai mult un moft de al lui ca daca strica ceva pe acolo daca rupe ceva, m am oferit sa il ajut, eu desfacand o data la a mea fata de portiera si cu informatiile de pe tutorialul pus aici nu prea merita sa dai bani la reno pentru asa ceva. Asta daca piesa este identica cu ce ai tu pe masina si cu ajutorul colegilor de aici care au povestit cum se desface si cum se pune la loc, binenteles si cu putina inclinatie spre mecanica 04.gif
Cataaalin
QUOTE(ctincristi @ 30 Jul 2010, 18:51)
Pret si metoda de livrare pentru kit de reparatie pentru fata dreapta, Megane 2 din 2004? Mersi.
*



110 lei, livrare prin posta sau curierat.momentan nu mai sunt kit-uri pentru megane 2.peste vreo saptamana ar trebui sa soseasca si te anunt.

31 Jul 2010, 14:43:
QUOTE(valikris2002 @ 30 Jul 2010, 15:44)
@Cataaalin a primit kitul de reparatie megan II 2005, prietenul meu la montat in reprezentanta,la el era rupta rola, norocul lui ca nu au fost sufele, ca a intampinat o problema, erau mai scurte cica trebuia intinse sa ma exprim asa si cand ridica geamul il trageau intr-o parte, trebuia sa il coboare de mai multe ori sa zic, pana se aseza cum trebuie. exista o explicatie pentru treaba asta? el lea dat jos si lea montat pe cele vechi, insa daca erau rupte sufele cum am mai vazut in alte cazuri unde e buba la astea noi?
*



nu stiu sa iti spun de ce erau mai scurte.in mod normal sunt standard.am sa vb sa vad de ce s-a intamplat sa fie mai scurte.n-am patit inca asta
SorinCT
Date inexacte, rog producatorii sa ateste si ei la aceste dimensiuni:
- lungime cablu gri: 1120mm
- lungime cablu negru 1250mm
Lungimile acestea se masoara INTRE cele doua opritoare (adica sunt excluse).
RaduTurcu
Ma intereseaza si pe mine un kit de reparatie geam STANGA FATA pentru un Megane 2.1 din 2004. Te rog sa ma ti la curent cand mai primesti.
Cataaalin
QUOTE(RaduTurcu @ 2 Aug 2010, 17:05)
Ma intereseaza si pe mine un kit de reparatie geam STANGA FATA pentru un Megane 2.1 din 2004. Te rog sa ma ti la curent cand mai primesti.
*




sigur ca te anunt. O seara buna!
Dodone
Am nevoie de un kit pt. usa stanga spate, pt. masina din semnatura. Posteaza un nr. de telefon, ca e util, suntem pe Bursa.
Cataaalin
QUOTE(Dodone @ 5 Aug 2010, 08:18)
Am nevoie de un kit pt. usa stanga spate, pt. masina din semnatura. Posteaza un nr. de telefon, ca e util, suntem pe Bursa.
*



ai PM.nu am pus nr d tel pt ca mai plec din tara si apoi daca ma suna careva si nu raspund sa nu zica ca sunt neserios.Nr meu 0767 121 351 sau 0742 386 879
Cataaalin
valabil

mai am pe stoc pentru Clio 2 si Laguna 2 partea dreapta

Tel: 0767 121 351 Catalin
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.