Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Logan Ambition 1,6 MPI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
PYTZY
Kilometraj: 52.000 km
Capacitate cilindrică:1600 cc
An de fabricație: 2006
Prima înregistrare: 08/2006
Putere: 64 kW (90 CP)
Tip de combustibil: Benzină
Numărul proprietarilor vehiculului: 1
Culoare: Gri metalizat
Tapițerie: Pânză (2 randuri de huse)
Culoare tapițerie: Gri
Radio: Radio CD Mp3

ABS, geamuri electrice fata-spate, proiectoare ceata, oglinzi electrice, aer conditionat, servo-directie, 2 airbag-uri, jante aliaj, inchidere centralizata, alarma, toate consumabilele schimbate la 46000 km (distributie + curea accesorii + filtre si ulei)aparatori noroi, carlig remorcare cu instalatie electrica, bari portbagaj, cotiera, deflectoare aer (toate usile) masina arata si functioneaza foarte bine.
Telefon: 0724147717 Pitigoi Catalin
Preț: 5.000 EUR
nassicu
Masina arata bine si mie chiar imi place dar eu cred ca nu o sa poti so vinzi la banii astia , sant super multi, parerea mea , te salut cu respect si bafta
PYTZY
UP !
Pretul nu este batut in cuie....si in anunt am uitat sa scriu si de: Cutie Portbagaj
ti3sto
salut , sunt interesat , pot sa-ti ofer 3.600 euro . astept un raspuns . Nu sunt samsar , e tot ce pot sa-ti dau .
PYTZY
"...salut , sunt interesat , pot sa-ti ofer 3.600 euro . astept un raspuns . Nu sunt samsar , e tot ce pot sa-ti dau ...."
Scuze pt intarziere...nu o dau cu 3600 am avut oferta mai buna de atat si am refuzat...
ti3sto
am inteles , succes eu numai atat pot sa ofer , pana vand supernova mea ... mai este ,

succes in continuare la vanzare .


up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.