Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Daewoo Tico + Cielo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
SPORTivu
Anuntul este pentru un prieten de familie care nu are timp mai de nimic.

1) Daewoo Cielo GLE, 1995,Coreea,55kw(75CP),1498cm3, vopsea originala, unic proprietar,87.000km, alarma revizii service Daewoo, facturi doveditoare,se accepta orice verificate autorizata. ITP valabil 2011.

Pret 2900 euro NEGOCIABIL, Tel. 0720389750

2) Daewoo Tico SX, unic proprietar, 1996, 49.000km reali, 793cm3, aer conditionat, argintiu metalizat,alarma, revizii service Daewoo, facturi doveditoare, se accepta orice verificare autorizata. Pret 2300 euro NEGOCIABIL. Tel. 0720389750


tico_cielo

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



LE: Nu accept nici un comentariu rautacios sau impertinent legat de preturi, nu eu le-am facut. Consider ca fac un bine unui bun prieten, asa ca nu ma intereseaza nici un detaliu, eu numai ma ocup de alergatura in sine.
samir
ai niste preturi de logan 1.5dci 2006.
SPORTivu
QUOTE(samir @ 6 Jun 2010, 23:25)
ai niste preturi de logan 1.5dci 2006.
*




1) sunt negociabile
2) da, pret de DCI cu injectoare duse poate, si masina rupta-n doua...
3) daca nu iti convine ceva, mergi mai departe.
fengshui
Pretul pentru Tico este, daca am citit corect 2300 E? Multumesc.
SPORTivu
QUOTE(fengshui @ 7 Jun 2010, 05:55)
Pretul pentru Tico este, daca am citit corect 2300 E? Multumesc.
*



Ai citit corect wink.gif

LE: haideti sa lasam rautatile, ne auzim la telefon, PM si garantez ca amicul meu este mai mult decat decent la fata locului rolleyes.gif Eu personal, nu vreau decat sa fac bine unui om drag.
ionutzoo
fara suparare,dar cel putin pretul pt tico este exagerat.te rog,n-o lua in nume de rau,dar asta e adevarul.oricum,spor la vanzare!
SPORTivu
QUOTE(ionutzoo @ 7 Jun 2010, 06:09)
fara suparare,dar cel putin pretul pt tico este exagerat.te rog,n-o lua in nume de rau,dar asta e adevarul.oricum,spor la vanzare!
*




Nu o iau in nume de rau. Imi pare rau ca nu citeste nimeni printre randuri laugh.gif ( din dorinta de a avea de unde negocia, proprietarul a dorit acest pret, acum e destul de clar? se va ajunge fara nici o grija la pretul corect al pietei, asta si este ideea)

LE: referitor la Tico, de exemplu: o masina la aproape 50.000 de km e ceva mai greu de gasit (nu imposibil, dar mai greu) , ca sa nu mai vorbesc de faptul ca are un singur proprietar care a luat-o de noua, exista tot istoricul masinii + facturi si se mai accepta si orice verificare pentru mofturosi/carcotasi

Inca odata va rog, haideti sa fim constructivi, preturile sunt negociabile.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.