Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] schimb Logan MCV 1.6 MPI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mirel vicaru
Vand/schimb Logan MCV 1.6 MPI benzina 90 CP, noiembrie 2008, 87.000 km, 7 locuri, varianta Laureate, jante table cu cauciucuri iarna + jante alu cu cauciucuri vara, folie, nu a fost lovita, pret 6500 euro. La schimb ma intereseaza masina mai mica, eventual pe motorina.
tel 0757100970 [attachmentid=1627629608]
mirel vicaru
up, ma grabesc, 6000 euro sau schimb (jantele RH le-am dat, dar am altele tot de aliaj)
mirel vicaru
urgent, 5500 euro sau schimb cu masina mai mica
bogdan.stavar
schimbi cu masina mea mica pe diesel
http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=183093&hl=
mirel vicaru
prefer sa vand, daca nu reusesc atunci incerc sa gasesc un schimb cu o masina de 3-4 ani, nu mai mult, chiar daca trebuie sa dau eu ceva diferenta.
Multumesc pt oferta.


QUOTE(bogdan.stavar @ 24 Jun 2010, 09:52)
floriantupaca
PROPUNERE SCHIMB
RENAULT MEGANE 2 HATCHBACK 1,6; 16v; 115cp; 2 usi; cutie manuala 5+1; 2 geamuri electrice cu tenta verzuie; oglinzi electrice incalzite heliomate; oglinda retrovizoare electrocrom; volan reglabil pe 2 directii; servo-directie electrohidraulica; 8 airbag-uri; tapiserie mixt piele; scaun sofer cu reglaj pe 3 directii + lombar; climatronic; torpedou refrigerat; pilot automat; limitator viteza; computer bord; proiectoare; inchidere centralizata; audio cd original; senzori lumini;senzori ploaie;comenzi volan; keyless-go; hands-free(cu cartela in buzunar);
Distributie si consumabile schimbate la 70000 km; 4 cauciucuri noi din care 2 de iarna; an fabricatie 2003;acum are 74 mii km, i.t.p. valabil pana in 2012.
Tibi_
Salut,

Iti propun si eu masina mea la schimb. Dacia Logan 1.4, produsa in dec 2005 inmatriculata 2006, unic proprietar. Are 67.000km, distributia schimbata anul trecut, stare foarte buna, accept orice test. Daca te intereseaza scrie-mi te rog un mesaj pe privat si vedem cat ar trebui sa iti dau diferenta.


Mersi,
Tibi.

L.E. Vad ca esti din Timis, si eu sunt din Timisoara asa ca daca esti interesat ne putem si intalni si discuta.
mirel vicaru
multumesc insa doresc sa fac schimb doar cu masina cu motor diesel.

QUOTE(floriantupaca @ 5 Jul 2010, 18:13)
PROPUNERE SCHIMB
RENAULT MEGANE 2 HATCHBACK 1,6; 16v; 115cp; 2 usi; cutie manuala 5+1; 2 geamuri electrice cu tenta verzuie; oglinzi electrice incalzite heliomate; oglinda retrovizoare electrocrom; volan reglabil pe 2 directii; servo-directie electrohidraulica; 8 airbag-uri; tapiserie mixt piele; scaun sofer cu reglaj pe 3 directii + lombar;  climatronic; torpedou refrigerat; pilot automat; limitator viteza; computer bord; proiectoare; inchidere centralizata;  audio cd original; senzori lumini;senzori ploaie;comenzi volan; keyless-go; hands-free(cu cartela in buzunar);
Distributie si consumabile schimbate la 70000 km; 4 cauciucuri noi din care 2 de iarna; an fabricatie 2003;acum are 74 mii km, i.t.p. valabil pana in 2012.
*




6 Jul 2010, 07:51:
multumesc insa doresc sa primesc la schimb o masina cu motor diesel.

QUOTE(Tibi_ @ 5 Jul 2010, 20:57)
Salut,

Iti propun si eu masina mea la schimb. Dacia Logan 1.4, produsa in dec 2005 inmatriculata 2006, unic proprietar. Are 67.000km, distributia schimbata anul trecut, stare foarte buna, accept orice test. Daca te intereseaza scrie-mi te rog un mesaj pe privat si vedem cat ar trebui sa iti dau diferenta.
Mersi,
Tibi.

L.E. Vad ca esti din Timis, si eu sunt din Timisoara asa ca daca esti interesat ne putem si intalni si discuta.
*


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.