Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Bujii NGK Iridium
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
concrion
Salut
vand bujii NGK Iridium - http://www.ngksparkplugs.com/products/spar...ix.asp?mode=nml
pentru megane benzina motor de 1.6. Bujiile au fost folosite aproximativ 2 luni, dupa care am vandut masina. Pret 4 bucati - 150 lei negociabil
anecula_08
Ce cod au?
george_scala_2004
[attachmentid=1627630199]
bkr5eix
concrion
codul este corect, 125 lei - pret nou
concrion
up 100 lei
CataT
blink.gif Pai de ce le-ai schimbat cand ai vandut masina?
Pune niste poze cu ele.
concrion
Salutare. Nu pot pune poze din cauza unei erori de server. Cine doreste poze, sa imi dea o adresa de email. Multumesc.
concrion
Salutare....Corect, este 57 de lei una.....eu le dau pe toate patru cu 100 lei. Am rezolvat si cu pozele. Iata:
[attachmentid=1627633970]
[attachmentid=1627633971]
Bujiile sunt luate de la autokarma. O zi buna
P.S. Tipul corect de bujie pentru Megane II, motor de 1.6 l, este BCPR6EIX
mai jos si alte confirmari:
http://www.reno.ro/Bujii-Denso-Iridium-pe-...ne-t173580.html
[attachmentid=1627633977]
concrion
Pretul cerut de 100 lei este PRET FINAL. Cine este interesat, si stie ce cumpara, isi da seama ca la calitatea si durata de viata a bujiilor, acest pret este foarte bun (la 50 % din pretul de pe piata). Pot dovedi (cu factura de achizitie) ca ele au fost folosite doar ~ 3 luni. Apropo de motivul pentru care le-am dat jos de pe masina.....in urma unui accident am vandut masina, pastrand ce am putut de pe ea. O zi buna si ....sa traiti bine

P.S. retineti ca aceste bujii sunt potrivite pentru motorul de 1.6 l de pe Megane II.
catalyn_grigore
concrion le cumpar eu
concrion
Salut. Am fost plecat in week-end.
catalyn_grigore, ai PM, si bujiile rezervate pentru tine. Seara buna
concrion
Salut. Bujiile au fost vandute.
SE POATE INCHIDE.
Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.