Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Laguna 2 2003
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bogdanrana
Vand Laguna 2
an fabricatie 11/2002
motor 1900 cmc
putere 88kw (120cp)
cutie 6+1
alb
172.000 km
abs
esp
geamuri electrice
oglinzi electrice
dublu climatronic
anvelope noi fata
Radio CD JVC

Masina prezinta urmatoarele probleme:
Pe cartela nu mai functioneaza butonul de inchidere a usilor.(Se poate repara, dar eu nu am curaj)
Janta dreapta fata un pic stramba ( se simte in volan la viteza mica)
Geam oglinda dreapta crapat

pret 8.700 euro discutabil
bogdan.stavar
8700 euro?!
lucian_v
Ron sau euro?
bogdanrana
euro
alexutz23
Pana la urma e 2002 sau 2003?
bogdanrana
11/2002 la itp se considera 2003
defat tot de e trecut de jumatatea anului intra la anul urmator
cj98czh
Daca masina este din 2002 de ce zici ca este 2003? Ce scrie in talon la anul fabricatie? pariu ca 2002..., nu? Ce echipare este? pare Dynamique....?

Carte service? Distributie schimbata ?


Spor la vanzare dar la banii astia... cred ca o sa ai nevoie de vreo 25 de ani...
bogdanrana
uita-te la ce am scris in anunt la anul fabricatiei inainte sa aberezi!
scuze ca nu ti-am cerut sfatul referitor la pret cand am dat anuntul.
cer cat vreau pe ea ca stiu ce poate si cat de intretinuta e.
daca masina ta nu valoreaza 2 bani nu inteleg de ce tre sa comentezi anunturile altora
cj98czh
Sa ai vanzare rapida!!! era doar o parere.... si caut o masina pt. un amic deci nu pierd timpul...

Revin.... carte service are? distributie schimbata cu acte doveditoare are?

Ce varianta de echipare este?

O serie VIn se poate?

Multumesc !
bogdanrana
am fact si garantiile de la piese pt distributie, dar nu am umblat deloc cu ea pe la reno
tre sa-mi dai detalii despre seria vin (habar n-am ce inseamna)
Cabasse_tronic
8700e? e una pe forum din 2006 la 8300.. cu km mai putini si dotari mai multe.. sincer vrei sa o dai sau asa ca idee ai postat pe forum?
ca sa nu fiu offtopic : la cati km ai schimbat distributia? cand si de unde ai adus-o? si cati proprietari a avut inainte?
bogdan.stavar
fara suparare e foarte mare pretul la ea ai o echipare slabuta pe ea in comparatie cu alte laguna ai un dinamic ca echipare din cate se pare nu ai xenon jenti si afisaj lcd la display probabil si tu cunosti preturile din piata nu prea conteaza cat ai bagat in ea sincer parerea mea din pietele auto e ca masina e undeva pe la 4 mii euro nu vreau sa te superi dar astea sunt preturile la aceste masini si eu o am la vanzare la un pret un pic mai mic dar nu ma astept sa o vand insa am o echipare mult mai buna
inca odata nu o lua ca pe un repros e un forum si fiecare isi spune parerea deci spor la vanzare
crysti_dcm
colegul bogdan are dreptate fara suparare fiecare are dreptul sa isi publice anuntul dar cred ca exagerezi un pic ori vrei sa vezi cu adevarat cat face masina ta.de exemplu si eu am o laguna de vanzare din 2004 mult mai echipata ca a ta si mai putin km si la fel ca si tine am facturi de la tot ce am schimbat la ea dar asta tot nu ma ajutat sa o vand la un pret mult mai mic ca al tau .fara suparare oricum bafta la vanzare
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.