Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] anvelopa Michelin
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
BZN
Schimb anvelopa nefolosita, Michelin 185/65/R15 cu orice marca de anvelopa de iarna, mai putin Debica. Eventual roata cu totul, urmand sa primesc, logic, o janta noua.
Roata este rezerva vechiului Ambition detinut, DOT 2007 iar anvelopa e fabricata in Italia.
BZN
Up
BZN
up
BZN
Nimeni amator?
windingroad69
Cu cat o vinzi?
BZN
Anvelopa? Cu cat sa-mi cumpar o alta de iarna (exclus Debica). Daca se doreste roata, fiind umflata cu azot si echilibrata, atunci + janta.
[attachmentid=1627634567]
windingroad69
Scuze, nu am specificat.
Ma intereseaza doar anvelopa. Fa-mi un pret te rog.
Stima.
BZN
N-am ce pret sa fac, nu ma intereseaza banii. Eu vreau sa-mi fac rost de anvelope de iarna. Cu anvelopa asta n-am ce face, dar nici nu vreau sa o dau degeaba. Pana la urma e cam cel mai scump model de anvelopa de vara...
Oricum cine o va achizitiona economiseste pe putin 100 ron. smile.gif
windingroad69
Pot oferi 150 lei, bani cu care se vand doua anvelope de iarna putin rulate. O seara placuta. Astept PM.
BZN
Nu vreau SH.
Daca cu banii astia imi cumperi o anvelopa de iarna noua (exclus Debica), facem targul.
windingroad69
Gama de anvelope este foarte mare. Se gasesc chiar si anvelope noi la banii astia. Parerea mea insa este ca e bine sa luati o anvelopa de acelasi profil cu ce mai aveti, chiar si daca o folositi ca rezerva. Banuiesc ca stiti ca nu se recomanda sa folositi profile diferite pe aceeasi punte, cu atat mai mult la anvelopele de iarna, unde profilul conteaza mai mult decat la cele de vara. Si rezerva, nu stiti cand aveti nevoie de ea si atunci de ce sa nu luati exact profilul care va trebuie. In fine, dvs stiti mai bine.
Acum, ideea este ca nu stiu ce sanse sunt sa gasiti un schimb asa cum doriti, doar pentru o anvelopa. Oferta mea este concreta, 150 lei, chiar daca este mai putin decat in magazin (260), este totusi o suma, la care mai puneti ceva si cumparati ce va trebuie.
O zi buna.
BZN
Ok, dar tu platesti demontarea la vulcanizare. De unde esti? Eu sunt in Bucuresti pana miercuri.
windingroad69
Am primit raspunsul tau dar nu am avut timp sa te sun. Te sun maine sa stabilim, in seara asta am putina treaba. Mersi.

28 Jun 2010, 15:27:
Eu sunt din Bucuresti, Dr Taberei. In principiu eu pot dupa ora 19, cand ajung de la servici, dar vorbim la tel. Ok?
BZN
Up
BZN
Valabil
BZN
Am rezolvat cu anvelopa. Urmeaza un Barum. biggrin.gif
Multumesc, se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.