Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Laguna 2 4800 E
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
rad_7
Vand Renault Laguna Grandtour 2.2 DCI 150 cai, an 2003, 92.400 km, culoare gri inchis, inmatriculata TM, adusa din Germania in 2008, unic proprietar, putin rulata in Romania, brief german, cutie manuala 6+1, consum 5,4l/8,7l, computer de bord, control tractiune, ABS, servo, 8 airbag-uri, dubluclimatronic, tempomat, 4 geamuri electrice, faruri ceata, reglaj volan, scaune sport din piele si textil, scaune fata reglaj complet, jante alu 17, parbriz heliomat, oglinzi electrice, incalzite si heliomate, senzor presiune roti, CD-Wechsler 6 cd-uri, comenzi radio-cd la volan, bare portbagaj, carlig. Pret: 4800 euro. Tel: 0725 525 007
rad_7
Pretul a scazut la 4000 de euro
biscu
km reali? excl.gif
floriantupaca
m-ar interesa si pe mine dar cu schimb, bineinteles daca va intereseaza si pe dumneavoastra. Insa ma sperie viitoarele taxe
rad_7
QUOTE(floriantupaca @ 11 Jul 2010, 22:24)
m-ar interesa si pe mine dar cu schimb, bineinteles daca va intereseaza si pe dumneavoastra. Insa ma sperie viitoarele taxe
*



Nu doresc sa fac schimb, imi trebuie banii urgent.
De aici si pretul.
Masina e in stare foarte buna, se poate verifica in orice fel doriti.

Taxele nu s-au dublat in Timis si nici nu cred ca o sa se dubleze.
http://www.agenda.ro/news/news/30881/taxel...-timisoara.html
Sunt doar sperieturile aferente crizei.
Oricum, motorul merita. Sunt 150 de cai.
Cine a condus asa ceva, stie ce inseamna sa ai la indemana un motor relaxat cu rezerva de cai, care trage de jos.

Merita vazuta

13 Jul 2010, 11:39:
QUOTE(biscu @ 8 Jul 2010, 21:03)
km reali? excl.gif
*



da.
masina e a mea personala, adusa acum 2 ani din germania.
eu am mers f putin cu ea, in principal merg cu motocicleta.
am luat-o pt concedii, drumuri lungi, etc., de care nu am prea apucat sa fac

13 Jul 2010, 12:09:
Pentru cei care mi-ati scris mesaje personale, nu am inca destule post-uri sa pot raspunde la ele, dar va dau aici un raspuns general:
pretul e fix, 4000 de euro.
la banii astia nu mai am cu ce sa negociez.
rad_7
S-a vandut, se poate inchide topicul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.