Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Clio Coupe 1.2 16 V
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
allynutz
Vand Renualt Clio Coupe, an 2001, 96 000 km reali, full options, ABS, Servodirectie, geamuri electrice, oglinzi electrice, jante aliaj, cutie manuala 5+1, 75 CP, Proiectoare de ceata, Computer de bord, inchidere centralizata, 4 airbaguri, aer conditionat. Accept variante , eventual diesel, Logan Diesel, Polo , fabia . Eu sunt primul proprietar in Romania , taxa de poluare a fost achitata de mine anul trecut. Este o masina de nefumator. Nici un incident rutier. Pret 3400 E negociabil.

Defectiuni : senzorul de la clapeta de acceleratie, becul serv aprins din cauza unei legaturi imperfecte, si geamul dreapta nu se mai deschide, n-am mai avut timp de ele.

R19/16v
Daca era ful opsan era Initiale, si nici atunci in mod obligatoriu. Al tau nu e nici macar aproape.
allynutz
ma rog, imi cer scuze, oricum daca e vorba de clio nu poate sa fie nava spatiala, fie si varianta "cea mai full" smile.gif) nu a fost intentionat smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.