Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] nova GTI an 2000 avariata.
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
3tek1122
Vand dacia nova GTI an fabricatie 2000 motorul in perfecta stare. Caroseria este intreaga ea fiind incediata involuntar pe spate (partial reconditionata usi spate Sh stare buna, haion, pompa benzina noua condute alimentare noi conducte frana noi furtune frana noi etrieri reconditionati garituri noi +divrese piese noi ne montate)pret2000ron Numai jantele fac in jur de 700 ron fiind din aliaj. contact 0767117716
puiu82
Daca nu ma insel,e parcata pe J.L.Calderon......treceam zilnic pe langa ea......si ma intrebam ce o fi patit.
Daca poti si ai timp,incearca sa o dezmembrezi.......o sa iesi mai castigat asa.
Considera postul meu ca un UP.
Bafta!
3tek1122
Asa e, acolo e parcata, dar din cate ai vazut si tu nu am unde sa o dezmembrez, intradevar as fi castigat mai mult asa dar asta e daca nu o dau intr-o luna o fac k am gasit un sevice in militari pe la gorjului am prezentat masina si au zis ca ma costra 2100ro cu materialelle lor (tinichigerie antifonare vopsitorie) as faceo numai pt motorul ala care nu ma lasat niciodata! HAIDETI BAIETI ULTIMUL PRET 1500 ron fara jante! URGENT!!!!
3tek1122
up!
boozywoozy
Pare interesanta oferta ta.Spune-mi te rog daca mai ai jantele de tabla,daca ai actele valabile,interiorul daca e ars,se deplaseaza pe rotile ei.Multumesc
3tek1122
ai pm!
3tek1122
up!
3tek1122
se vand si jantele de pe masinale puteti vedea in poza stare destul de buna cu tot cu gume aproape noi! 700 ron sau 500+jante de tabla +gume la schimb!
3tek1122
hai fie 1500ron cu tot cu jante! ultimul pret daca nu, o dezmembrez!
robert1991
pune cateva poze cu spatele! cu interiorul! bancheta spate zona aia a fost afectata?
3tek1122
ai PM!
3tek1122
up!
tsilviuc
salut ma intereseaza jantele daca le mai ai... nu pot sa iti dau pm pt ca nu am destule posturi...ma intereseaza daca sunt pe 13" si daca le poti trimite prin fancourier la iasi ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.