Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane break
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionutt daniel
Vand Renault Megane break, motor 1.6 16v, an 2000, combustibil benzina+GPL, instalatie Tomasetto secventiala montata noua si omologata in carte, butelie mica.
Varianta este RXE si are dotarile: Aer conditionat, servo directie, ABS, frana pe disc fata+spate, 4 airbag, inchidere centralizata, 4 geamuri electrice, jante aliaj, oglinzi elecrice incalzite, geamuri atermice, vopsea usor cameleon, comenzi langa volan pentru casetofon, tetiere active fata, volan reglabil, scaun sofer reglabil pe inaltime si lombar, computer de bord. Cam atat imi aduc aminte acum. Anul trecut in august a primit revizia cea mai mare, cand s-a inlocuit distributia+accesorii(curele si role), antigel si ce se mai face(nu mi le aduc aminte pe toate) si in primavara a primit ulei 5w40 Castrol, ulei ce nu are mai mult de 2000 km. Acum cateva zile am schimbat amortizoarele spate, iar singura piesa necesara acum fiind parbrizul ce are o fisura, insa nu este deranjant la condus. Interiorul este in stare fff. buna, avand huse pe toata perioada de folosire.
Are itp efectuat in Decembrie si asigurarea valabila pana la sfarsitul anului(inclusiv ianuarie).
Mai am o masina, pe care nu o pot posta aici pt ca e inmatriculata in BG si vreau sa dau una din ele pentru ca nu pot sa intretin doua, asta fiind singurul motiv al vanzarii.
Pretul, zic eu de criza si pentru a se vinde, insa nu veniti cu oferte nesimtite: 3100 E

Pot fi contactat la 0726710853
george_berceny
salut
ce chilometraj are
ionutt daniel
192000 km
ionutt daniel
Azi ajung in Bucuresti. Daca e cineva doritor sa o vada sa dea un tel.
ionutt daniel
Valabil. Nu va place o masina in care nu trebuie facauta absolut nicio investitie multa vreme? Garantez ca in conditii normale de functionare nu necesita nimic timp de 10000 km (pana la urmatoarea revizie).
ionutt daniel
? ? ?
ionutt daniel
3200 E
Sudsemnatu
ai zis 3100 la inceput...si acum 3200 smile.gif ?

ionutt daniel
Aia era promotie...
Astazi va primi o protectie suplimentara contra ruginii prin aplicarea unui strat consistent de vaselina amestecat cu ulei pe podea(sub masina), pasajele rotilor, posibil chiar in usi(nu sunt decis), iar cand voi avea timp si mai fac rost de ceva finante se va adauga si cateva tuburi cu parafina in praguri si lonjeroane... In acest moment masina nu are nici cea mai mica urma de rugina, are antifonul original, insa nu strica o protectie suplimentara. Daca nu o sa fiu chiar murdar pe maini voi pune si cateva poze din timpul operatiunii.
ionutt daniel
Daca nu vine cineva cu oferta serioasa pana sambata, iese de la vanzare.
ionutt daniel
Proaspat intors din concediu...
ionutt daniel
Maine ajung in Bucuresti.
ionutt daniel
Azi ajung in Bucuresti si stau pana spre seara. Daca e cineva interesat ma poate contacta.
ionutt daniel
Proiectorul dreapta a facut cunostinta cu o piatra si are geamul fisurat, fapt care ma obliga sa scad 100 lei cat costa unul nou, daca nu il schimb intre timp.
ionutt daniel
Valabil.
ionutt daniel
SUUUUS

ATENTIE LA REGULAMENTUL ACESTEI SECTIUNI: 1 up la 24 ore (NU per zi)
ionutt daniel
Scuze ca am pus cu 30 minute mai devreme...
Oricum.. valabil
ionutt daniel
Valabil.
ionutt daniel
3100 E!
ionutt daniel
Valabil.

3 Sep 2010, 22:36:
Sus! Accept orice test!
ionutt daniel
Valabil 3100.
ionutt daniel
3200...
ionutt daniel
Valabil.
ionutt daniel
Valabil.
ionutt daniel
3100 e
ionutt daniel
Valabil.
ionutt daniel
Valabil.
ionutt daniel
Valabil.
ionutt daniel
3100 E wub.gif
ionutt daniel
Sus!
ionutt daniel
Valabil.
ionutt daniel
Valabil.
ionutt daniel
Valabil.
ionutt daniel
3100 E
ionutt daniel
Valabil.
ionutt daniel
3100 E
ionutt daniel
Stare foarte buna. In curand primeste si carlig de remorcare, extrem de util in caz de neatentie din partea celui din spate... plus ca se poate folosi si pentru destinatia principala.
3100 E
ionutt daniel
Valabil.

11 Oct 2010, 22:59:
Valabil.
ionutt daniel
Acum are si carlig remorcare original Renault.
ionutt daniel
Momentan se suspenda anuntul, Fordul s-a vandut, deci Megane este salvat pentru o perioada. Multumesc.
ionutt daniel
In acest moment am Mitsubishi Pajero lung(7 locuri) , an 98 la schimb pe Megane. Sa-l stapaneasca sanatos si sper ca voi fi multumit de noua achizitie. Voi ramane in perioada urmatoare membru al forumului si pe viitor, sper, in limita posibilitatilor sa achizitionez iart un Megane sa un Laguna...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.