Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Dacia logan 1.4,2005,3200 euro
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
maryem
Dcaia Logan-1.4 mpi-75cp,an fabricatie 2005,62000km,distributie scimbata,aer conditionat,geamuri cu actionare electrica,alarma,oglinzi cu actionare electrica,proiectoare ceata.
pret 3200 euro fix.
locatie Buucuresti.
tel 0721200541.
ageana
Poze, numar proprietari, acidente?
Astept cu interes detalii aici sau pe PM.
maryem
Fara evenimente rutiere,eu sunt cel de al doilea proprietar,are distrubutia schimbata acum 1000 de km.masina se prezinta in stare excelenta.pozele am sa le postez maine.
ageana
Eu pana maine o sa vad alte doua masini, si e foarte posibil sa-mi iau una din ele.
Daca aveai poze si arata impecabil masina, altfel statea treaba. Nu o sa inteleg niciodata de ce ai pune un anunt de vanzare fara poze.
Doar nu vorbim de un telefon de 200 lei.
maryem
Din 1989 Romania este o tara democratica si fiecare are dreptul de a si posta un anunt asa cum doreste el.Daca ai fi fost intradevar atat de interesat precum spui aveai un numar de telefon unde puteai cere mai multe detalii,eventual se putea veni si cu masina la tine ca sa ti faci o idee la ceea ce scrie in anunt.Dupa parerea mea pozele nu sunt concludente,intruct cu un aparat semi profesional iti pot arata ce inseamna o fotografie in adevaratul sens al cuvantului.In concluzie iti doresc spor la cumparaturi si sa devii proprietarul unei masini asa cum iti doresti si cum iti etalezi doleantele in topicul de cumparare.
o zi buna
ageana
Observ o atitudine ciudata a vanzatorilor in ultima vreme (sau in ultima vreme am observat-o eu). Interesul tau ma gandesc ca e sa vinzi masina, iar al meu sa cumpar.
Cum oferta pe piata este foarte mare, cumparatorul poate sari foarte repede peste un anunt de genul "Vand Logan, pret avantajos" (nu vorbesc aici neaparat de tine).
Pozele pot arata cat de cat starea masinii (poate e roz bombon, are eleron cat aripa de boeing, si in loc de faruri originale are puse faruri de oltcit). Am exagerat putin ca sa intelegi ideea.
Mi se pare normal sa prezinti putin masina, dar poate sunt eu prea pretentios.

PS: stiu ce inseamna fotografie, crede-ma.
PS2: nu, nu sunt interesat de masina, postez doar ca ma plictisesc si imi face o deosebita placere sa caut ca disperatul masini de aproape 2 saptamani wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.