Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA]Polishez masini
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
valy_kpt
Polish auto cu creme si echipament propriu la preturi mici : 100-150 LEI;la domiciliu clientului sau domiciliul meu! toata gama de automobile!SAU CERUIRE 60 LEI pentru masinile mai noi de 2 ani...care nu necesita polishare...
indepartez vopseaua mata ,zgarieturi fine, pirderea noantei,dau stralucire vopselei metalizate si normale Relatii la nr de tel : 0 721 584 111 ,0 764 686 372.
BUCURESTI![attachmentid=1627637454]
frankcadillac
Salut!

De unde esti? Pret?
valy_kpt
scuze ca nu am afisat preturile! acum le ai! ce masina ce culoare ? ce vrei sa faci la ea? eu sunt din bucuresti! o zi buna!
M.C.
Cam cit timp iti ia sa faci un Megane Sedan?
XMihai
In ce zona te gasesc? cat dureaza pt un hyundai accent, polish ?
frankcadillac
Masina din semnatura, culoare rosu passion. Polish
valy_kpt
PENTRU MEGANE SEDAN CAM 2, 3 ORE FACUTA CA LA CARTE!:))

5 Jul 2010, 18:29:
PENTRU HIUNDAY ACCENT 1;45 MIN PANA LA 3 ORE MAXIM DACA E ZGARIATA RAU!

5 Jul 2010, 18:31:
IN ZONA OBOR,LIZEANU,'' CARTIER TEI''MA PUTETI GASI!

5 Jul 2010, 18:36:
CE TE AR INTERESA DACA POLISH CAM 120 RON CA ESTI MEMRU PE ACEST FORUM smile.gif
UTU2005
Pacat ca nu esti din Deva, as fi vrut si eu un polish! aici au preturi de 4-5mil blink.gif
valy_kpt
up!
stanyc2003
ceruirea se face manual sau cu vreun aparat?
valy_kpt
up! pentru detali sunati ma nu am cum sa va raspund am f multe comenzi!imi cer mi de scuze ,chiar incerc...0764686372. 0721584111
fordpower
Ne poti spune ce solutii folosesti si cat rezista la spuma activa de la spalatorii ?
valy_kpt
up!folosesc produse menzerna si rezista pana la 2 ani la spuma de la spalatorii!
i96nds
Repari si o zgarietura ce a ajuns pana la fundul vopselei ? Inca nu e la tabla... Pentru o masina rosie, nemetalizata, a unui vecin...
Daca da, cat $$ ?
valy_kpt
up
fordpower
Ms de raspuns.... stau si ma gandesc daca sa polishez masina sau sa o colantez.
i96nds
Intrebasem si eu ceva....
valy_kpt
iese dar cu creion corector pe culoarea masinii!pot face si eu daca iei creionul !!nu iau mult 10 15 lei!sau vine cu masina!sao vad!

10 Jul 2010, 23:20:
depinde cum vrei tu! eu pot face polish, de colantat nu!dar te costa mai mult!
Bogdan-Adrian
Salut,
polisharea o faci manual sau cu masina?
"crema" care o folosesti este abraziva sau mai putin in genul celei prevent? (intreb pt a stii daca este chiar polish sau doar o simpla ceruire).
ms anticipat de raspuns
clr
Inteleg ca pentru un Megane Sedan cu proprietar membru pe acest forum pretul pentru o polishare este de 120 ron ?
Metoda care e pana la urma? S-a tot intrebat daca folosesti masina de polishat dar ai evitat sa raspunzi.
valy_kpt
nu evit pot raspunde la fiecare... nu am mesaje !!! sunt nou pe forum! am o masina de polishat gen alea replica .... doar ca e adusa din germania... se numeste einhel, eu sunt foarte multumit de ea!

14 Jul 2010, 16:09:
da pretul e de 120 ron pentru tine!!!

15 Jul 2010, 10:04:
polishez si pe componente !25 ron de bucata...
valy_kpt
up!

17 Jul 2010, 14:52:
fac si zgarieturi 15 lei de bucata ...wink.gif
sano
salut,

ai vreun orar de lucru? eu pot veni la tine cam dupa 18.00 si... vreau sa stiu daca te gasesc la treaba. masina mea are mai multe zgaraieturi, de aia vreau sa o vezi, sa nu scriu aci km cu explicatii...
valy_kpt
nu e problema nu am un orar fix dar dupa ora 18 oo fac masini...te astept sa o vad fara suparare fara deranj ,doar suntem oameni suna ma cand vrei sa vii!0721584 111 ;0764686372
aditã
am pe usa spate si putin din aripa superglue!il poti scoate?masina e bleumarine!daca da cat ma costa? smile.gif
valy_kpt
nu am mai incercat sa scot super glue vino la mine nu ti iau bani! o bere!0721 584 111
lirutza
Vreau si eu sa-mi faci plafonul la o supernova. Vreau sa stiu cat m-ar costa si daca ai putea sa ma rezolvi saptamana asta.
valy_kpt
30-40 ron pt plafon dar sunama si vbim 0721 584 111 ,0764686372

21 Jul 2010, 09:27:
sus!
valy_kpt
va rog sa nu va mai programati daca stiti ca nu ajungeti!eventual dati un tel si spuneti ca nu ajungeti!asa aman alta lume si intarzii comenzile!va multumesc pt intelegere''
valy_kpt
up!
valy_kpt
up
L!nuX
folish la faruri faci ? am un far cam matuit , cat m-ar costa un far de megane ?
valy_kpt
inainte si dupa!ce am apucat sa fac la repezeala! biggrin.gif
valy_kpt
sus!discount 10 % !!!!!!!!!!!!!!!!!
valy_kpt
sus!
sano
postezi te rog noile preturi? ca n-am inteles exact cat este pt forumistii renou. Grazie!
valy_kpt
poze cu un bmw 320 facut ...pana cum nu am stiut sa pun poze! biggrin.gif
sano
Vali,

Am o problema: am masina de 2 ani [ea are o varsta de 5 ani] si, nu stiu din ce cauze, la portiera sofer incepe sa se duca vopseaua. Atasez 2 fotografii. Cred ca vina este a ... portierei care, cred, se freaca in mers la denivelari si uite, vopseaua e stearsa in adancime.
Ce solutii ai si ma poti ajuta?
MuciX
Cat imi iei pentru masina din semnatura? Si cat ar dura?
valy_kpt
pt sano; ar trebui sa vi cu ea la mine sa o vad sa ti spun un remediu ceva cu toate ca nu s tinichigiu dar stiu cate unele...o sa ti iei un creion corector de la auchan pe culoarea masini cureti acolo si dai bine...cred ca din cauza ca freaca balamaua sau ceva nu e fix... ne auzim la un tel 0721584111 pt mucix; nu am mesaje private suna ma sa mi dai mai multe detali ce culoare este,are zgarieturi si are toata geamuri in principiu 150 lei dar trebuie vazuta sau macar sa vb la tel ti l am lasat mai sus putin! o zi buna baieti!!!!
valy_kpt
clio simbol dupa!
valy_kpt
o alfa 156 inainte si dupa! zgarieturi unele foarte adanci care dupa cateva etape de polish va puteti da seama de rezultat....la manere usilor foarte zgariata se vede la final...ce a iesit...

24 Aug 2010, 18:25:
sus!
valy_kpt
opel astra clasin din 2001 inainte matuit dupa redarea luciului si scoaterea zgarieturilor......etc
valy_kpt
up
---------------------------------------------
Marius-Viorel
Salut Vreau si eu un nr de tel
B-64-MVP
un logan, verde cameleon 100 de ron e ok??
K L U
Sa inteleg ca pentru o masina sedan,acum pretul ar fi 120RON-10%? daca o fac sambata?
valy_kpt
pentru detali suna ti la telefon,,,nu pot da mesaje nu am credite!
valy_kpt
up!!!!!!!!!!!!!
sorin1983
care este totusi pretul pt o masina? ce polish ai?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.