Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] display pe negativ, inele si ace
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
doctorasul
60lei setul.
frankcadillac
Se pot inlocui cele de Logan cu inelele astea?
doctorasul
Da,se pot inlocui, in foto se vad cum arata(inelele) cu diverse versiuni de aparate.
priczyk
salut,mai ai inelele de logan???m-ar interesa.stima
doctorasul
Am,daca doresti trimite-mi adresa pe mail aristotel70@yahoo.com
.
priczyk
???
priczyk
ok
gabyfcs
Salut! ma intereseaza acele de bord,un pret si daca sunt pe rosu? merci.
martzipan2004
cum trebuie pozitionat cauciucul acela pe display te rog?
doctorasul
Nu conteaza pozitia.
martzipan2004
dar trebuie lipit cumva de display?!....ca eu am probleme cu acest cauciuc...nu face contact corect si trebuie sa apas destul de tare pe langa afisaj sa vad ceva..daca nu tin apasat displayul arata decat culoarea si nu afiseaza nimica
alindrgn
doar inelele cat sunt? si cum se pun? am ceas de bord model laureate cu vitrina inele de preferance si inelele sunt turnate acolo, nu se pot demonta.
ramsen
deci...display-ul pe negativ,inelele pe rosu si cadranele de duster sint la 60 lei???daca da te voi cauta si vin eu pina la tine sa imi pun asa ceva pe ceasul de logan la solenza mea...imi poti da un semn pentru confirmare...multumesc
doctorasul
martzipan2004 nu se lipeste,contactul se face prin presare.

alindrgn si ramsen nu mai am inele.

Raman la vanzare doua seturi formate din ace,display si folie la pretul de 60lei.
martzipan2004
mersi mult...am vazut multumesc inca odata !!
ramsen
ok...multumesc
cind mai ai inele de duster te rog anunta-ma si pe mine...as incerca sa vad cum arata pe ceasul de logan pus pe solenza mea...
ilciov
salut.
Am primit vineri coletul, toate bune si frumoase: frumos ambalate , rapid,ok.
Dupa ce vin din concediu(duminica) le voi monta pe masina.voi face poze cu ele pe masina.
multumesc inca odata .
doctorasul
up
frankcadillac
Folie alba, dar pt. benzinar (cu turometru pe rosu de la 6000 rpm) ai?
doctorasul
Am dar o dau la set,display+ace+serigrafie=60lei.
alindrgn
vad ca esti din mioveni. nu poti face rost de niste ace rosii originale? cu mijlocul gri nu negru...nu ma intereseaza nici serigrafia si nici display-ul. doar acele.
alindrgn
mai e valabil?
chelloo83
Salut Doctorasul,
mai ai inele de bord?
Multumesc!
ramsen
display pe negativ la citi lei il dai...as incerca sa pun pe negativ cu leduri albe pe placa ...trimiti-mi un PM te rog
doctorasul
Displayul costa 30lei,momentan sunt in concediu,revin pe 27august.
ramsen
pe citttttttttttt?????waw mama mia cit stai in concediu...cind revii acasa imi dai si mie un PM sa te caut sa cumpar un display pe negativ de la tine...

2 Aug 2010, 13:46:
multumesc...am facut rost de la altcineva tot de pe la tine...multumesc
alindrgn
stiu ca esti in concediu, dar am doar o intrebare.

poti face rost de serigrafii albe? la ce pret? sa stiu daca mai caut sau nu...
doctorasul
Vezi postarea 14.
alindrgn
multumesc.

ma interesau ceva mai multe serigrafii. daca crezi ca poti sa faci rost vorbim pe pm.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.