Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese din dezmembrari renault Megane 1.5 dci
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
shammy
Dezmembrez Renault megane 2.1 hachback 1.5 dci, 60 kw, an fabricatie 2004. Este avariat frontal, motor functionabil, airbag-uri sarite. relatii pe forum sau la telefon 0723399257/0765117117

ric26ct
Masina a avut cruise control(piot automat) m-ar interesa volanul fara aierbeg.
shammy
Din pacate nu a avut, este varianta cel mai slab dotata...
chelule
banuiesc ca plasticele de la motor nu au scapat intregi, din moment ce a fost avariata frontal,nu? dar macar incerc si eu biggrin.gif
shammy
la ce plastice te referi mai exact??????
marksman
Lampi in usi a avut?
sourie2004
Cati Km a avut masina? Valva EGR o ai? Ce cod are? Care ar fi pretul?

Merci
chelule
capacul de la baterie si cel de la vasul de expansiune
shammy
@marksman: nu mai stiu cu siguranta, revino vineri si iti pot spune,
@sourie2004: care este mai exact aia?
@chelule, as avea capacul de la vasul de expansiune, dar nu pot sa dau decat cu totul pe 70 Lei.
SorinCT
Ma intereseaza macaraua de la portiera soferului si nuca schimbatorului de viteze. Poti pune poze cu interiorul?
chelule
scuze, m-am exprimat gresit.
ma refeream la plasticul care acopera bataria si cel care acopera vasul de expansiune (cred ca e in forma de L) .

pentru cel de la baterie am atasat o poza

Merci
shammy
@sorinCT: nu mai am macaraua de pe partea soferului
@chelule: poza care mi ai atasato este dp un megane pe benzinica, difera la diesel
marianmihai
Capac motor mai este ?
sourie2004
piesa arata asa user posted image
detalii demontare si localizare http://www.reno.ro/Curatare-valva-EGR-la-C...CP-t153459.html
SorinCT
Cu schimbatorul ma poti ajuta?
andrei_vul
Salut , ma intereseaza blana de pe capota motor, o ai? daca da da-mi si un pret te rog..
valikris2002
COTIERA daca e negra si intreaga
shammy
@valikris2002: nu a avut cotiera
@andrei_vul: capitonaj capota motor - 50 lei
@SorinCT: imi pare rau sorin dar nu este in stare buna, este tocit sad.gif
Vallybz
soclul de la bricheta il mai ai?ma intereseaza suportul de la bec in mod special si daca arata la fel ca la megane 1. astept raspuns pe pm daca il mai ai si la ce bani vrei pe el.
shammy
@Vallybz: nu mai am

18 Jul 2010, 19:54:
pai daca era criza, sa ti schimbi ceaurile de bord era ultimul lucru la care tr sa te gandesti smile.gif
sourie2004
shammy ai reusit sa identifici care e EGR-ul? Il mai ai pe masina? Eventual da-mi codul de pe ea, sa vad daca e compatibila cu ce am nevoie.
imagecam
Salut. Ma intereseaza ultimul element al consolei centrale (pt varianta fara cotiera). Cel din dreptul centurilor de siguranta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.