Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salut all
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Diverse - Dacia Solenza
tanase_claudiu89
Salut baieti....
Am vazut ca si voi iubiti marca DACIA...ca si mine...
Si vroiam sa va prezint si eu Solnita mea..
A fost cumparata acum 2 luni
An:2004 aprilie
Model:Scala (Aer Conditionat,Geamuri electrice,servo directie,Jante magneziu,Air bag sofer,volan din piele de LOGAN,pentru cei ce nu stiu ce cuprinde modelu scala)
Km:75.000 ( reali pentru ca a fost luata de la cineva cunoscut,ne-lovita)
Motor 1.4 MPI
La pret e ceva de discutat...pentru ca toti mi-au zis ca am cumparat-o super bine...am dat 2500 de euro pe ea...cand pe net sunt de la 3200 in sus (SCALELE)...
Voi ce parere aveti ?
Iulikk
Sa o stapanesti sanatos. Daca vrei sa ne prezinti masita, fa un topic la Jurnal de Bord. 04.gif
besche
Sa o stapanesti sanatos si fara probleme ! Se vede ca masina e ingrijita. Pentru dotarile pe care le are Scala,pretul e foarte bun. Si probabil ca merge si frumos la drum. O masina usor de intretinut care are consumul unui Matiz ,poate chiar mai mic si performantele sunt foarte ok pentru 75 cp.
Solenzul
Sa o stapanesti sanatos, coolspeak.gif sa ai grija de ea si vei vedea ca in situatii limita o sa aibe si ea grija de tine. A meritat banii. sofer1.gif Iti dorim cat mai multi kilometrii fericiti la bordul ei! yupy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.