Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Display negativ, ace, serigrafii
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mihaimgm
Vand display-uri(normale sau pe negativ)30lei/buc, ace(albe sau rosii)20lei/set, serigrafii(albe sau rosii)20lei/buc si diverse alte piese pentru tabloul de bord.
mihaimgm
up!
mihaimgm
sus!
frankcadillac
Serigrafie Logan Prestige (aia alba)?
dl_dr25
serigrafie alba si vitrina prestige ( ceea cu argintiul subtirel) ? multam
ghitza
pentru berlina nu ai?
mihaimgm
@frankcadillac-este serigrafie
@dl_dr25-serigrafie este, vitrina nu
@ghitza-pentru berlina nu
fanelutzu
Serigrafie alba de diesel ai?


Pune, te rog un nr de telefon pe privat, eu inca nu am numarul de posturi.
mihaimgm
up!
alindrgn
serigrafie alba de prestige pentru benzina? poze nu poti sa pui?

serigrafie rosie ce inseamna?

ce alte piese pentru tabloul de bord mai ai?
alindrgn
nimic?
mihaimgm
Este gresit serigrafie rosie. Este vorba despre serigrafie neagra. Alte piese cum ar fi ecranul, placa cu circuite, geamul etc
frankcadillac
Ce pret are serigrafia?
gxg_coman
serigrafie pentru clio ai?
alindrgn
@frankcadillac: conform primului post e 20 lei. si acele inca 20.

prin posta trimiti nu?
mihaimgm
Corect. Serigrafia=20lei, acele=20lei.
Da se trimite si prin posta.
frankcadillac
Salut! Vreau si eu o serigrafie alba pt. benzinar. Ti'am lasat nr. de telefon pe PM, da'mi un apel/bip/mesaj ca sa vorbim.

Salutare!
alindrgn
daca acele sunt cele rosii si cu 'radacina' alba vreau si eu o serigrafie de benzinar si un set de ace.
daca iau mai multe faci reducere? ca mai vorbesc cu cineva prin brasov si poate fac o comanda mai mare.

serigrafie de diesel ai?

duminica vin cu comanda exacta.

de vitrina ai putea sa faci rost? m-ar interesa ca arata mult mai bine.
mihaimgm
Scuze pt ca raspund greu. Sunt plecat din localitate si nu am net. Cei interesati pot lasa comenzi. Revin de luni(2.08.2010). Multumesc pentru intelegere.
frankcadillac
Macar lasa un nr. de telefon sa te sun eu...
alindrgn
0758555815-Mihai

sper ca nu se supara. dar nr de tel e publicat de el pe un topic al carui initiator este.
alindrgn
domnule mihai, doresc si eu 9 serigrafii. trimit pe pm detalii si astept un raspuns, intrucat aceste serigrafii sunt pentru mai multi useri de aici din brasov si sa stiu si eu ce sa le spun oamenilor.

atentie te rog, vreau 10 serigrafii. s-a mai anuntat acum un baiat.

deci ramane asa: 8 de benzina, 2 de diesel si 4 seturi de ace.

iti mai trimit o data pm cu datele rectificate.

daca nu se intelege ceva ti-am lasat nr de tel pe privat.
user2
Alin nu le cumpara pe toate ca as vrea si eu o serigrafie cu ace rosii smile.gif
ramsen
ultimul pret la display pe negativ...as dori si eu unul sa incerc ceva la ceasul de logan de pe solenza mea...daca imi convine ne intilnim undeva prin Pitesti
alindrgn
s-a mai anuntat un baiat acum si m-a rugat frumos sa vorbesc cu tine sa il trec si pe el pe lista. oricum astept un telefon de la tine, sa imi spui cum sta treaba, asa cum am vorbit.

9 serigrafii benzina
2 serigrafii diesel
4 seturi ace
si ce ti-am mai scris eu pe pm sa imi raspunzi te rog.
oanadenisa
sal
acele mele mai vin
?
mihaimgm
Deocamdata nu mai este nimic pe stoc. Imi pare rau. Cum apare ceva va anunt.
alindrgn
cu mine cum ramane? ai zis ca ma suni si nu m-ai mai sunat. eu ce sa le zic la oameni?
oanadenisa
pai trebuia sa anunti nu astept 2 saptamani si apoi imi spui ca nu mai ai pe stoc.mutate la barselona
alindrgn
te-am rugat sa ma ti la curent...si nu mai zici nimic. asteapta 10 oameni aici...
alindrgn
de n-ar intra pe forum in fiecare zi as mai zice. dar asa... mare neserios. ne duce cu zaharelul si dupa aia nu mai da nici un semn.

o intebare retorica (la care raspunsul este nimeni): a primit pana acum cineva ceva dupa ce a dat comanda?
mihaimgm
Multumesc moderatorilor pentru "curatenie".
Se vinde marfa care este pe stoc. Daca nu exista o anumita piesa si cineva doreste sa cumpere poate sa o faca de la alt vanzator fara galagie prea mare. Fiecare vinde cum vrea, cui vrea, cand vrea.
Deci ON TOPIC:
ecran pe negativ=3buc
ace albe=3seturi
serigrafie neagra=2buc
serigrafie duster=1buc
mihaimgm
serigrafia de duster s-a dat
mihaimgm
ecran pe negati=2buc
ace albe =2 seturi
mihaimgm
up!
casper20
Selegrafie alba mai ai?
M-ar mai interesa si un ecran pe negativ.
mihaimgm
serigrafie nu, ecran da
mihaimgm
up

13 Sep 2010, 21:48:
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.