Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ceasuri solenta cu / fara turometru
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Diverse - Dacia Solenza
-Sylverado-
intrebarea de fapt era mai exact daca dintre voi ati schimbat ceasurile de slz cu unele de logan si doriti sa vindeti ceasurile de slz cu turometru ... as fi interesat de un pret ptr ele ms si scz daca in acest sens mai este deschis un alt topic
slider2
exista topic in care se discuta de ceasurile de bord. trebuie doar sa dai search. de asemnea daca vrei sa vinzi/cumperi ceva, vezi ca avem sectiune separat. se numeste sugestiv "bursa"
ramsen
tu vrei sa ti le vinzi sau asa de smena facusi topicul...ti-ai montat de logan sau de clio pe masina...bafta
-Sylverado-
nu de smen cand am dezlipit geamul mi-a plecat lateral dintr-un colt o fisura si cat erau ceasurile jos am crezut ca va fi vizibila dar o o data montat nu se mai observa dar am in gand sa schimb ceasurile cu unele de logan si cred ca deja am discutat ramsen
ramsen
se poate...nu mai retin yd-ul tau...da-mi un mesaj pe mess cu nikul de pe dacia club sa te stiu...aveam sa stii si ceas solenza full,cu turometru si temperatura...daca te interesa cumva de aia am zis eu mai sus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.