Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Alarma Eaglemaster AS100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > Car Security - Alarme Auto
hspinache
Salutam,

Am cumparat o alarma Eaglemaster , galbena . Am cumparat-o dupa un mic studiu . Dupa ce am cumparat-o , surpriza . Nu era Eaglemaster CT5000 ci este un AS100 . Se pare ca AS100 este mai simpla .
Am studiat schema anexata , pe care am atasat-o si aici , si inca nu sint lamurit :
a. unde se leaga contactul de la mers inapoi
b. unde se leaga contactul de la pedala frina
mihai8509
QUOTE(hspinache @ 19 Jul 2010, 23:44)
Salutam,

Am cumparat o alarma Eaglemaster , galbena . Am cumparat-o dupa un mic studiu . Dupa ce am cumparat-o , surpriza . Nu era Eaglemaster CT5000  ci este un AS100 . Se pare ca AS100 este mai simpla .
Am studiat schema anexata , pe care am atasat-o si aici , si inca nu sint lamurit :
a. unde se leaga contactul de la mers inapoi
b. unde se leaga contactul de la pedala frina
*




nu are acele functi pe care le vrei tu.
hspinache
Da, m-am lamurit intre timp ca am fost pacalit ; am cautat eaglemaster pentru ca aveam referinte bune ; am neglijat ca trebuia sa scrie pe ea "5000" ; acuma nu este chiar asa de rea , dar este enervanta ca nu se poate dezactiva descuerea la oprire motor ; merge doar incuerea dezactivata ; Ei , asta este .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.