Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Lada 1200 an '79
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
senna
Motor in buna stare, insa caroseria este ruginita. Nu mai gasesc nici actele nici cheile, daca o vrea cineva trebuie sa-i scoata butucul si sa o tracteze. Ceva piese de schimb prin ea. Aveti idee cum se poate radia daca nu mai gasesc actele?

Pret 250 RON

contact: id mess:bogdan_moto
tel: 0722.360.882

senna
up!
argon
parca printr-o declaratie pe proprie raspundere, numerele si dovada de distrugere. La fier vechi poate iei mai mult de 250 ron pe ea.
senna
Si declaratia asta pe proprie raspundere trebuie facuta inainte sau dupa casare?
aditã
QUOTE(argon @ 22 Jul 2010, 12:39)
parca printr-o declaratie pe proprie raspundere, numerele si dovada de distrugere. La fier vechi poate iei mai mult de 250 ron pe ea.
*


desi nu cred!daca te duci sa o vinzi la fiare vechi isi bat joc de tine!
mai bine cred ca ai vinde-o pe bucati!daca ai unde sa o dezmembrezi fa-o!
mie imi pare rau acum ca am dat-o pe a mea la fiare vechi!am luat numai 200 de lei si aveam o gramada de piese noi pe ea..printre care kitul ambreaj si electromotorul! sad.gif
senna
up!
cstcosti
de unde esti,mai exact si zimi mai merge
senna
Sunt din Bucuresti. Motorul este foarte bun, doar ca nu mai gasesc garnitura de la capacul de carburator sa il pot monta.
senna
up!
senna
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.