Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1310 pentru programul rabla sau nu
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Axxell
Salut.

Dacia 1310, an fabricatie 1986, 1289 cmc, set motor cu segmenti MAHLE, distributie schimbata cu cea de motor standard de 1397 cmc ( volanta, delco, axa cu came, rampa culbutori) chiulasa originala dar rabotata de 2 ori,( deci a mai crescut ceva si raportul de compresie ), km reali 105000, km motor 25000, caroseria a fost refacuta si revopsita ultima data in 2004, unic proprietar, in stare de functionare, ITP expirat anul trecut, fara RCA.
Locatie - sector 6, Bucuresti
Problemele sunt cu arborii planetari care se aud in curbe si rugina care a inceput sa apara, iar mai nou din cauza ca nu a mai rulat de anul trecut are roata(roti) infranata(e).
Pret 200 Euro.

Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati.

Multumesc.
Axxell
Up

800 RON.
Axxell
Am adaugat si foto si adresa mea de mail - dan.ilicea@yahoo.com
Si un fapt important, chiar daca are culoarea galben, nu a fost niciodata taxi, din pacate cand am luat-o in 1986 nu aveam de unde sa stiu ca va exista peste ani si ani o lege referitoare la culoarea taximetrelor ...

PS Imi cer scuze, masina are aproape 111.000 km reali, nu 105.000 cum am scris prima data.

Multumesc.
Axxell
Up.
Axxell
Up

750 RON.
Axxell
Up.
Axxell
Up

700 RON.
Axxell
Up.
Axxell
Up.
Axxell
S-a vandut, se poate inchide topicul.

Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.