Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Pleoape Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
fullfit46
Are cineva de vanzare pleoape logan, culoarea rosie, sau stie daca cineva de pe forum mai vinde asa ceva ?
[attachmentid=1627642608]
Va multumesc.
alindrgn
cel mai bine iti cumperi unele negre si le vopsesti cu vopsea la spray. o sa se potriveasca nuanta. daca iei din alea gata colorate (adica turnate din plastic colorat) nu o sa aibe aceeasi nuanta. nici la alb nu e aceeasi nuanta. gasesti la 10-15 lei spray rosu si iti faci singur.
sau daca chiar vrei, iei un set de pleoape negre si te duci la o reprezentanta si 'te intelegi' cu un vopsitor de acolo. ti le face super bine. mie mi-a luat 30 lei pentru pleoape. pret care daca il faci cu factura e aproape triplu.

LE: citeste de aici doar primul post. ca sa vezi ca nu vorbesc prostii.
fullfit46
Cumpar....fie si negre....
aleksanders
in targul de la vitan -celebrul autovit- gasesti pleoapele gata vopsite in culorile existente pe logan- bafta
alindrgn
alea sunt turnate in culori. exact ce ziceam mai sus. daca nu sti sa citesti abtine-te mai bine.

mergi la tine in oras la piese auto si vezi ca ar trebui sa aibe. la mine in brasov sunt la 15 setul, in set intrand si un super glue. pleoapele sunt negre. daca vrei iti trimit eu, dar suporti si transportul 7 lei.
aleksanders
@alin- stiu bine ce vorbesc- eu la loganul meu am luat din fibra de sticla vopsite - asa ca te rog sa te abtii de la afirmatii si catalogari deplasate
cat despre cunostintele tale de a le lipi cu superglue te rog sa nu mai dai sfaturi idioate - un cauciuc siliconic e mult mai practic mai alers daca omul vrea in timp sa renunte la ele
alindrgn
dupa cum spuneam, invata sa citesti! nu am scris nicaieri sa le lipeasca cu super glue. am spus ce contine setul, dar tu nu vrei sa intelegi si bagi de la tine flori. normal ca nu le lipesti cu super glue, eu le am lipite cu niste ochisori dublu adezivi foarte rezistenti, cum se folosesc in optica.
si inca o chestie, il trimiti pe om in vitan cand el nu e din bucuresti. alt aspect care ti-a 'scapat'.
aleksanders
alea sunt turnate in culori. exact ce ziceam mai sus. daca nu sti sa citesti abtine-te mai bine.

ai scris asta - eu ti-am zis ca ale mele nu sunt coloarte in masa si sunt din fibra de sticla, nu acel plastic infect si vopsit - si doi la mana omu a spus ca isi doreste si nu ca il trimit eu la mama naibii pana in bucuresti - e alegerea lui ce face si de unde isi cumpara
fullfit46
Un ultim sfat ? Unde se pot gasi ? sad.gif
fullfit46
Are cineva ?
rAz-
fullfit da-mi PM!
fullfit46
Prietene nu vreau sa par rautacios, dar pleoape am montate in acest moment pe masina (luate cu 25 ron). Vreau sa imi iau altele pentru ca vreau sa imi iau si un far care a prins aer si se ceteste pe dinauntru, iar pleoapele sigur nu le mai pot scoate intregi de pe faruri. Pretul tau de 70 ron mi se pare prea exagerat, cel putin la vremea asta, unde nu se mai arunca nicaieri asa de-aiurea cu bani. Asa ca m-ai caut.
rAz-
60 ultimul pret! daca vrei pun poze.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.