Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Interfata comenzi volan Renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Gabryel.GLN
Cumpar interfata comenzi volan pentru Renault Laguna. Vreau sa leg un Cd-player Sony CDX-CA900 la comenzile originale ale masinii.
Poate sa fie si fara mufa rosie, ca nu ma intereseaza afisajul original, doar comenzile.
oanadenisa
sal
asa ceva te intereseaza.50ron
Gabryel.GLN
Nu! Multumesc! Eu am si telecomanda la el, dar vreau sa leg comenzile originale ale masinii..
oanadenisa
cauta totusi pe be-loud .ro
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP!
romeo3108ro
este aceeasi cu cea care merge pe megane 1?
Gabryel.GLN
Sincer nu stiu.. Postez poze cu mufa de la comenzile de la volan, poti sa postezi si tu cu ce ai. Multumesc!
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP !
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP!
IRONICK
Sau poti sa iti faci singur un adaptor, nu ai nevoie decat de cateva rezistoare ...
Gabryel.GLN
Si de putina experienta, pe care nu o am... smile.gif)
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP!
romeo3108ro
ar trebui sa incerci aici
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
Cumpar interfata comenzi volan pentru Renault Laguna. Vreau sa leg un Cd-player Sony CDX-CA900 la comenzile originale ale masinii.
Poate sa fie si fara mufa rosie, ca nu ma intereseaza afisajul original, doar comenzile.
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
UP!
Gabryel.GLN
Cumpar interfata comenzi volan pentru Renault Laguna. Vreau sa leg un Cd-player Sony CDX-CA900 la comenzile originale ale masinii.
Poate sa fie si fara mufa rosie, ca nu ma intereseaza afisajul original, doar comenzile.
Gabryel.GLN
UP!
oanadenisa
la bani putini nu ai sa gasesti eu am gasit dupa un an si ceva un modul ptr telecomanda si display la reno.
xjc0c0
Ai gasit ceva ? sau macar cineva care sa faca home-made?
Gabryel.GLN
Nu am gasit. Inca mai caut.. Dar daca nu gasesc prea curand o sa ma las la mana mea, ca eu am si telecomanda la el.
Gabryel.GLN
UP!
luclapin
Incearca sa iei legatura cu cei de la metrafo.ro,am vazut ca au multe produse de acest gen,poate te ajuta ei.Cand mi-am montat Alpine-ul in Laguna mea,singurul loc unde am gasit ceva compatibil a fost la Alpine Romania(problema rezolvata in 48 h in urma unui mail),in rest am incercat vreo 5 interfete despre care vanzatorii ziceau ca sunt compatibile.Oricum,dilspay-ul nu il am functional nici acum,ar trebui sa mai achizitionez o interfata care costa vreo 700 lei si nu cred ca merita.Scuze daca am fost off-topic!Respect!
Gabryel.GLN
Inca in cautare!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.