Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Instalatie Ac
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Koffy
Vand intalatie de aer conditionat de pe Dacia SuperNova. Pret de vanzare 1000 ron.
powertodacia
este completa? fulie, cabluri, buton , furtune, compresor, radiator, gura de la aeroterma? merge pe solenza?
Koffy
Instalatia este completa cu tot ce ai amintit u mai sus. Cineva a dorit sa-o cumpere tot pentru o Solenza si sa razgandit.
In privinta modelului de masina nu stiu ce sa iti raspund...
BoR
Se poate face proba functionand pe masina,sau este demontata?Multumesc.
Koffy
Instalatia functioneaza si este montata pe auto. Nu am demontat-o pentru ca nu am gasit pe nimeni interesat sa-o cumpere.
oanadenisa
sal
schimbi instalatia AC pe un dvd cu gps+tv+usb
Koffy
QUOTE(oanadenisa @ 5 Aug 2010, 21:26)
sal
schimbi instalatia AC pe un dvd cu gps+tv+usb
*




La ce pret ajunge acest dvd ?
oanadenisa
sal
eu am dat 1500ron dar o dau la schimb cu AC tau daca vrei sau 800 ron cash
Koffy
QUOTE(oanadenisa @ 7 Aug 2010, 11:03)
sal
eu am dat 1500ron dar o dau la schimb cu AC tau daca vrei sau 800 ron cash
*




Din 1500 ron am lasat 500 dintr-o data ultimul pret este de 1000 ron. Nu m-ar interesa dvd-ul.

10 Aug 2010, 08:23:
Instalatia se comporta perfect si pretul eu zic ca nu este unul explodat. M-am interesat la un magazin si mi-au spus ca ajunge la 1000 de euro o instalatie. Eu unu am mare nevoie de bani si de aceea doresc sa-o vand.


Pentru cei care sunt interesati 1000 ron ultimul pret.
anecula_08
Salut, prin tot se intelege si caloriferul si cablaraia, radiator+condensator+gmv racire+relee si toate mufele, compresor+conducte, vaporizatorul, fulie+curea accesorii+suport motor+intinzator+alternator de 80 amperi si ce mai este?
Koffy
Pai daca iti vand instalatia decompletata ce anume faci cu ea. Este montata pe masina, functioneaza perfect si se vine cu absolut fiecare care piesa care ajuta la functionarea acestuia: "caloriferul si cablaraia, radiator+condensator+gmv racire+relee si toate mufele, compresor+conducte, vaporizatorul, fulie+curea accesorii+suport motor+intinzator+alternator "

In cazul alternatorului schimb pe acesta de clima cu unul de pe un alt model de Sn.

Tin sa va anunt ca pretul numai este acela ci a revenit la 1500 ron.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.