Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] [SCHIMB]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aluibasarabeanu
Vand cu 4500 de euro urmatoarea masina sau schimb cu un Logan mai vechi si fara optionale dar sa fie foarte intretinut.Nu-mi spuneti ca nu exista masini impecabile din 2005 sau 2006 ca nu va cred.Exclus masini "machiate" pentru vanzare.Personal am nevoie de vreo 2000 de euro dar in functie de cum se prezinta masina celui ce vrea sa facem schimb ne intelegem,mai ales cu membrii ai acestui forum.Masina mea are asa:ABS,Aer conditionat,geamuri si oglinzi electrice (de MCV),servodirectie,radio CD,anvelope Continental (rezerva este nefolosita) si se prezinta intr-o stare impecabila.I-am mai pus eu niste chichite care nu inseamna mare lucru cum ar fi:Filtru de polen,presuri tavita,perdeluta retractabila la luneta,a doua plafoniera (pe spate fara spot),aparatori noroi s.a.m.d..Masina a avut schimbat uleiul la 10000 si 20000 urmand sa-l schimbe urmatorul proprietar la 30000.Exista hartii doveditoare in acest sens de la reprezentanta si deasemeni carte de service.Mai atasez poze la cerere.Astept ofertele si criticile voastre pe forum si pe:basarabeanu_dorin@yahoo.com.Aaa...si mai are ceva...bara stabilizatoare (sau cum s-o chema fieratania aia dintre rotile fata) radmasa.gif !
mumus
a fost lovita??

Daca nu... iti ofer 3700E
aluibasarabeanu
Nu a fost lovita.Cred ca voi schimba titlul anuntului sa ramana doar [SCHIMB],pentru ca am vazut ieri vreo 6 loganuri dintre care unul era ruginit ca vechea mea dacie din 87,iar restul erau si scumpe si imputite.Deci nu mai o vand ci doar o schimb cu un alt logan mai vechi si fara optionale dar Foarte intretinut.Multumesc pentru oferta.
aluibasarabeanu
Nu vreau neaparat un Logan chel,poate fi si un preference si negociem diferenta!
mariusciprian78
doar logan te inter la schimb?
aluibasarabeanu
Doar Logan,mi-e frica de celelalte masini si nu cred ca exista masina peste anul 2000 cu un volum ca al loganului (de incarcare) si cu sub 100000 de km la un pret de 28ooo-32000 de euro.Eu am copil si trebuie sa iau mereu dupa mine si catel si purcel radmasa.gif .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.