Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT LAGUNA II grand tour facelift 2005
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
AdrianBudu
Vand Renault Laguna II an 2005 luna 10 , motor 1,9 dci 88 kw,120cp,cutie 6+1 manuala, km 56000 nivel de echipare DINAMIQ,

Cumparata din Romania, Autocobalcescu, carte service la zi si revizii.

Defecte :fulia de la vibrochen trebuie schimbata ,usoare zgarieturi pe bandoul bara spate

pret 7800 euro usor negociabil

0762595855 tel de contact smile.gif ( Interval orar 08-21, nu deranjati aiurea)


ASTEPT OFERTELE DUMNEAVOASTRA!
NU ACCEPT VARIANTE !
CRY 79
Ai facut-o praf cu fotografia aia. Altele nu mai ai?
AdrianBudu
nu ma pricep prea bine...la chestii din astea cu foto.... sad.gif , incerc si eu sa ma perfectionez..apropo...celelante poze iti plac.. rolleyes.gif
CRY 79
M-am indragostit de ele... blush.gif

31 Jul 2010, 12:52:
Se cer poze clare si facute ziua.
AdrianBudu
Ai cumva o problema?..cu mine si eu nu stiu...?
Fi mai exact pe la ce ora sa fac pozele ziua...Cred ca nu ai ce face si incerci si tu sa te bagi in seama..."asa de caterinca"...vede-ti de problemele tale si nu mai face tu admosfera pe aici..daca te intereseaza intradevar masina ma contactezi concret..nu fraze din astea de pustan fustrat...ok?
Cabasse_tronic
fara suparare, fa si tu niste poze pe lumina(nu conteaza ora la care le faci da sa nu fie intuneric). e de preferat asa pentru ca se vad "defectele" pe care le are sau nu masina. bafta la vanzare. frumoasa masina (din ce vad).

LE : de ce iti sta becu ala cu cheia aia aprins? ala nu e de service? te cheama cumva la revizie?
CRY 79
QUOTE(Cabasse_tronic @ 31 Jul 2010, 13:03)
fara suparare, fa si tu niste poze pe lumina(nu conteaza ora la care le faci da sa nu fie intuneric). e de preferat asa pentru ca se vad "defectele" pe care le are sau nu masina. bafta la vanzare. frumoasa masina (din ce vad).
*



Exact! Si nu te agita prea tare, ca nu face bine la inima! Ce pot eu vedea la exteriorul masinii? Nu intelegi ca astea ar cam fi cerintele? Spor la vanzare in stilul asta!
AdrianBudu
O sa revin cu cateva poze facute si la lumina zilei...., faza cu cheia in bord e de la frana de mana electrica cand e cuplata asa imi arata, cand o decuplez ...dispare...la service nu a gasit nici o eroare de functionare a mecanismului de la frana de mana electrica


Daca e sa o luam asa ...sunt o gramada care fac poze" artistice."..sa nu se vada adevaratele defecte ale caroseriei ..dar asta e alt discurs.Eu am si specificat si este si o poza elocventa cu defectele optice ale masinii,respectiv bandoul bara spate.
Cabasse_tronic
a ok, merci. nu stiam:D
AdrianBudu
Pentru putin!...daca mai pot sa ti stau la dispozitie cu ceva...oricand!

1 Aug 2010, 09:02:
UP
AdrianBudu
UP
AdrianBudu
a mai scazut pretul 7650.... biggrin.gif
AdrianBudu
7500....un pret rotund... smile.gif

chiar nu mai are nimeni nevoie de o laguna break...?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.