Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] si [schimb]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
b-12-jme
vand sau schimb jante bbs pe 15 cu 4x100 cu tot cu cauciucuri cele de pe spate aproape noi ,la numai 500 de ron.astept si unele oferte de schimb .modelul este luat de pe net dar jentile sunt la fel
CRY 79
Mai multe detalii ar fi bine, niste poze...
b-12-jme
sunt bbs,pe 15,prindere 4x100,j stiu k e 6,5 mai multe nu mai stiu sunt modelul original de pe golf 3,eu le tin momentan pe un vectra a 92`,au si cauciucuri 2 aproape noi 195.60.15,si inca doua 195.65.15 in stare buna.
poze nu am la ele dar pun un model idenic luat de pe internet
Paul Gabriel
cu ce le-ai schimba? au si capacele? fa-le niste poze reale daca poti, mersi
b-12-jme
au si capacele originale bbs ,le-as schimba..nu stiu..ce ai u? o sa revin si cu poze
b-12-jme
up,jantele sunt in stare buna,si la pretul asta cred ca e unpic pomana,incaltate cu cauciucuri foarte bune
ionutt daniel
Daca vrei schimb, am 5 jante de Calibra originale. Acum sunt pe masina personala, echilibrate si in stare perfecta.
b-12-jme
mersi de oferta dar caut ceva mai aerisit.up
b-12-jme
valabil
ssss
sunt oarecum interesat, dar fără poze reale în detaliu ... blush.gif
b-12-jme
si poze reale..dar sunt cam murdare

22 Aug 2010, 19:42:
si poze reale..dar sunt cam murdare
b-12-jme
valabil
b-12-jme
up!!!

26 Aug 2010, 21:23:
upp!!
XMihai
Pune-le pe fortuning, am avut un set identic cu asta, o janta avea o sudura de vre-o 15-20 cm pe interior. Le-am dat la 24 de ore dupa ce le-am postat. Si am mai primit vre-o 6-7 telefoane pt acel set. bafta la vanzare. Le-am dat cu 500 lei, doar jantele.
b-12-jme
o sa incerc ms mult,oricum valabil
b-12-jme
valabil
b-12-jme
valabil
valy_kpt
care e ultimi pret?
b-12-jme
ultimul pret este 5 mil.batut in cuie daca va uitati pe internet..vedeti comparatia de preturi..cred k e un pret bun ..mai ales ca e criza:))
b-12-jme
valabil!!
b-12-jme
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.