Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] : bord Cn, calculator, pompa benzina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
paladebn
Bord Cn cu tot cu ceasuri si butoane - 50 ron
pompa benzina de la dacie cu injectie 50 ron
calculator Bosch - 50 ron
Piesele au aprtinut unei dacii break pe injectie din anul 2003
Ofertantii as prefera sa fie din Pascani sau Iasi sau din jurul Pascaniului

4 Aug 2010, 09:47:
nimeni?
ghitza
o poza cu bordul ca ma intereseaza .sau intra pe crisan_claudiu2009.tinel rezervat pana vbim.mss

4 Aug 2010, 20:59:
intra pe id-ul care ti l-am dat
paladebn
ceasurile de la bord le-am dat
ghitza
sal.am ridicat coletul luni ,mss mult poate o sa te contactez pentru pompa dar sa vad cu banii,mss inca o data
vali09
are turometru si ac la temperatura? sunt interesat
electroventilator?
paladebn
salut am raspuns mai greu, am fost plecat cateva zile din localiatate.Deci ceasurile le-am dat a ramas bordul simplu cu butoanele am facut poze daca te intereseaza le pun diseara daca imi fac calculatorlu personal.
vali09
QUOTE(paladebn @ 25 Aug 2010, 09:12)
salut am raspuns mai greu, am fost plecat cateva zile din localiatate.Deci ceasurile le-am dat a ramas bordul simplu cu butoanele am facut poze daca te intereseaza le pun diseara daca imi fac calculatorlu personal.
*



daca ceasurile le-ai dat nu ma mai intereseaza decat un electroventilator daca ai
ghitza
pune o poza te rog cu bordul poate ne intelegem cumva,mss
paladebn
salut Ghita nu mi-ai mai spus sunt bune ceasurile?ti-am scris pe mesenger dar nu ai scris inapoi
ghitza
da sunt bune nu prea am avut timp ca am fost plecat,pune o oza cand poti cu bordul.mss inca odata
mariantudor
salutare!
pompa de benzina merge si la un papuc din 2002 injectie?
ghitza
daca e benzina merge
paladebn
am pus pozele mai jos la bord, pompa si calculator.
Am uitat sa spun ca in am si pompa de injectie de vanzare .
ghitza
pompa cum se prezinta?nu e gripata sau alte treburi poate la salar daca ne intelegem te scap si de pompa sau faci o oferta impreuna cu calculatorul?vbim
vespukci
As fi interesat de calculator! Este functional? ID mess: vespukci si vb!
mircea069
SAlut,
cat costa bordul ?
paladebn
Calulatorul costa 50 ron si din cate stiu eu este functionabil

10 Sep 2010, 13:17:
Cu bordul este mai dificil cu transportul doar daca ai drum prin Pascani, caci te costa mai mult transportul decat bordul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.