Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] pentru puntea spate
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alecsutz03
aceasta "chestie"este folosita pt a inlocui bratul central al puntii spate cu un brat inferior de fata,astefel renuntand la acea bucsa de cauciuc,puntea stand astfel mult mai bine fata de caroserie ca sa zic asa,nemaiexistand acea bucsa de cauciuc nu mai permite nici ca puntea sa se miste fata de caroserie foarte mult.pe langa asta ajuta f mult si la franare fiindca nu se mai roteste puntea in jurul axei sale,si pe viraje cica ar sta lipita de astfalt datorita miscarii de rotatie pe care o imprima pivotul puntii.
pret 100 lei!
ghitza
sa inteleg ce e pentru dacie?nu inteleg unde vine pusa
alecsutz03
QUOTE(ghitza @ 6 Aug 2010, 21:33)
sa inteleg ce e pentru dacie?nu inteleg unde vine pusa
*


andreigame
pe mn ma costat piesa aia o bere la strungar...cum sa ceri 100 de ron pe o bucata de fier....
djalex_bolidu
te-a costat 100 ca ai avut de unde sa o copiezi!dar daca nu aveai de unde????!!!
popasan
Prost ii ala care da, nu ala care cere....
alecsutz03
care e problema voastra cat cer eu?ca nu inteleg?andrei,eu ti-am zis vreodata ceva de vreun pret la vreo piesa?sau ce comentezi aiurea?daca voi aveti strungar betiv...nu e problema mea!plus de asta se lucreaza pe freza,nu pe strung!si e ceva de frezat!
Du-te la un strungar pe care nu-l cunosti...si intreaba-l de curiozitate cat iti ia!


Nu aveti voi treaba cu cat vand ce vand!cine vrea cumpara cine nu..nu!nu oblig pe nimeni
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.