Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dacia 1310 li-2001
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristianrobert
vand dacia 1310 injectie motor 1,4l an 2001,87000km .
are multe piese schimbate:
-ambreiaj,saboti+placute frana,cablu frana mana,racorduri flexibile frana,bucse fata,tendoane spate rulmenti roti,tobe,radiator,amortizoare spate,tablou sigurante electronic,motoras stergatoare,ulei castrol magnatec,ulei cutie toate filtrele,termostat,tampoane cutie,ansamblu bieleta schimbator,etc.
-nu are nici o problema mecanica.
-mai are alarma maat montata de 2 saptamani cu garantie 5ani+ inchidere centralizata
-cd mp3 lg4x45w
-toate cauciucurile noi+jantele fata noi+2 roti rezerva+diferite piese de rezerva
-itp pana in iulie 2011
pretul este 4500lei neg.
tel.0723011332
cristianrobert
big_wheel.gif

10 Aug 2010, 19:10:
sofer7.gif
cristianrobert
up
cristianrobert
pret nou 4300 lei
cristianrobert
sofer1.gif
dragos_a86_2005
mai dai diferenta pentru o vectra automata ? merci
http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=188369&mode=linear
cristianrobert
multumesc pt oferta dar eu as vrea un logan sa-mi iau,succes la vanzarea masinii smile.gif

16 Aug 2010, 18:10:
tongue.gif
bundaionut
de unde esti?
cristianrobert
bucuresti cartier berceni
cristianrobert
up
cristianrobert
de vanzare sau schimb cu logan pe benzina cu dotari laureat sau ambition numai de la primul propietar,in perfecta stare si fara probleme,ofer diferenta maxim 10000 lei

EXCLUS SAMSARI!!!
cristianrobert
big_wheel.gif
enciman
sal vrei un tichet rabla si o diferenta de bani pe masina ?daca da da-mi un email la enciman@yahoo.com cu diferenta pe care o vrei
cristianrobert
rog un moderator sa adauge la titlu <avariata>

deci dupa cum ziceam masina de sus a fost avariata frontal,dupa verificarea in service nu este afectata structura de rezistenta sau directia.
piesele ce trebuiesc schimbate sint:capota,aripa+contraaripa stanga,radiator, pompa de apa, alternator,faruri ,semnale,armatura bara ,grila tabla si plastic grila aerator de sub parbriz.masina se poate repara fara probleme avind in vedere ca are dotarile de mai zus m-as bucura sa o cumpere cineva sa o faca ,sau dupa caz sa o dezmembreze.
masina se vinde de preferinta intreaga la pretul de 1500 lei disc.
in weekend voi posta si poze cu ea. plange.gif
Saint666
Cele 2 roti rezerva sunt cu cauciucuri de 155 ? Le-ai vinde?

Am inteles. Bafta la vanzare!
cristianrobert
rotile sint pe 165 una am dat-o lui nasu cealalta merge impreuna cu masina
cristianrobert
up
cristianrobert
up
cristianrobert
up
cristianrobert
up
cristianrobert
up
cristianrobert
up
cristianrobert
happy.gif
cristianrobert
up
cristianrobert
smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.