Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Caut instructor auto catB cu MEGANE IIdCi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
SANDRINO
Caut instructor auto categoria B cu Renault megane 2 Dci pentru condus cateva sedinte si care nu stabileste un punct fix de intalnire cu elevul.
Conditii:
1. Doresc ca sedintele sa se faca dupa ora 18.
2. Preluarea "elevului" sa se faca din zona militari - valea cascadelor ar fi ideal
3. Mers in trafic aglomerat
4. terminarea sedintei sa se faca in sector 1 ( zone: centru, victoriei,aviatorilor, bucurestii noi, pajura, casa presei, mihalache)

Persoana in cauza nu a mai condus de mult ( are permis de 6 ani) si ii e teama sa se urce la volan.

Astept ofertele dumneavoastra impreuna cu numar de telefon pe PM
L!nuX
daca gasesti o sa iti ia cam 50 de leiu sau mai mult pe sedinta sa stii

daca ai masina cel mai bine la inceput mergi undeva intr-o parcare sa se obisnuiasca cu ea , in parcare la sala polivalenta de ex , dupa prin trafic mai lejer eventual pe langa bucuresti si pe urma usor , usor in trafic
SANDRINO
QUOTE(L!nuX @ 10 Aug 2010, 12:02)
daca gasesti o sa iti ia cam 50 de leiu sau mai mult pe sedinta sa stii

daca ai masina cel mai bine la inceput mergi undeva intr-o parcare sa se obisnuiasca cu ea , in parcare la sala polivalenta de ex , dupa prin trafic mai lejer eventual pe langa bucuresti si pe urma usor , usor in trafic
*




Stiu de pret. Nu pretul asta ar fi problema, ci sa gasesc un instructor care sa fie dispus sa mearga sa o ia de la locul de munca . Masina am, dar din pacate ii e frica sa se suie cu mine in dreapta icon_mrgreen.gif . Am gresit in trecut cand am comentat si a prins frica de mine, iar singura nici nu vrea sa auda se se urce in masina
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.