Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Papuc 5 locuri
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
XMihai
Vand dacia papuc 5 locuri, an fabr 1999, al doilea proprietar din 2006, cumparata la 33.000 km, acum are 99.000 km, 1.6 benzina + gpl, alarma, mp3+telecomanda, carlinga fibra vopsita in culoarea masinii, geamuri electrice fata, cauciucuri bune.

Masina este in perfecta stare de functionare si o vand pt ca mi-am luat una diesel, mai noua care este si 4x4.


Pret: 7000 lei, negociabil la fata locului.

Revin cu poze dupa data de 17.08.2010
XMihai
up
Asseb
ai scris ca o sa pui niste poze, asteptam
XMihai
Asa e, greseala mea, n-am apucat, am avut alte probleme pe cap, daca chiar esti interesat cu adevarat, o sa postez in cel mai scurt timp posibil
XMihai
up
XMihai
up
XMihai
Am incercat sa adaug pozele dar se pare ca nu vrea, revin deseara, cand o sa fiu la alt pc.
XMihai
am incercat si aseara si azi si acum, nu pot atasa poze, apare un link: http://www.daciaclub.ro/index.php? si asa "moare"
cosmin_2300
Pozele sunt la o rezolutie prea mare (parca dimensiunea maxima acceptata de forum era de 1280*1024)! Redimensioneaza-le (in Paint de exemplu) si apoi o sa le poti uploada.
Si ca sa nu fiu off-topic (nu-mi place sa iau warn biggrin.gif), unde se poate vedea masina?
4x4
Are roți cu 5 prezoane?
XMihai
3 prezoane.
Multumesc pt ajutor, de la rezolutie era problema.

Masina se poate vedea in Drobeta Turnu Severin, de preferat de acolo as vrea sa o vand. Masina inainte de a se vinde, se urca pe elevator, tot ce trebuie schimbat, schimb, sau scad din pret, la alegerea cumparatorului.

In perioada 26 sept - 1 octombrie, masina s-ar putea sa fie in Bucuresti

Are itp valabil pana in 2012, gpl omologat, carlinga fibra sticla in culoarea masinii omologata.

MASINA NU A FOST IMPLICATA IN ACCIDENTE GRAVE. A mai fost atinsa pe ici pe colo.

<span class='edit'>13 Sep 2010, 02:02:</span>
In 2008, masina a fost bine spalata, culcata pe o parte, si s-a antifonat foarte bine podeaua, si tot ce era de antifonat cu un antifon foarte bun, care rezista pana la -30 de grade. Este acelasi care se foloseste si la vapoare wink.gif

Masina nu prezinta urme majore de rugina, pe ici pe colo cateva urme.

13 Sep 2010, 03:00:
Inca o poza
XMihai
up
XMihai
up
XMihai
6800 lei
XMihai
6000 lei
XMihai
S-a vandut, multumesc pentru gazduire, se poate sterge.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.